{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 435345

رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر سازمان تامین اجتماعی میزان و زمان پرداخت وام‌های ضروری بازنشستگان این سازمان را اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علی دهقان‌کیا رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر سازمان تامین اجتماعی درباره جزئیات وام‌های ضروری بازنشستگان، اظهار داشت: بازنشستگان کشوری هر ساله به میزان ۵ میلیون تومان وام می‌گیرند و با توجه به اینکه تعداد آنها کم است ۸۰ درصد  بازنشستگان کشوری از این وام‌ها برخوردار می‌شوند.

وی بیان داشت: سازمان تأمین اجتماعی ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر بازنشسته و مستمری‌بگیر دارد که هر ساله به ۴۰ هزار نفر وام ۳ میلیون تومانی داده می‌شود.

رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر سازمان تامین اجتماعی گفت: ‌با توجه به اینکه تعداد بازنشستگان تأمین اجتماعی زیاد است و درصد کمی از آنها هر ساله از این تسهیلات برخوردار می‌شوند، بنابراین در حال مذاکره هستیم که میزان وام و تعداد بازنشستگانی که از آن بهره‌مند می‌شوند را در سازمان تأمین اجتماعی افزایش دهیم.

وی بیان داشت: بر همین اساس در صورت توافق تعداد وام‌ها را از ۴۰ هزار تا ۴۰۰ هزار در سال جاری می‌رسانیم و به هر بازنشسته نیز ۳ تا ۴ میلیون تومان وام پرداخت خواهیم کرد.

دهقان‌کیا خاطرنشان کرد: با بانک رفاه و سازمان تأمین اجتماعی مذاکراتی از سوی کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی صورت گرفته است و احتمالاً در صورت وجود زیرساخت‌های لازم در خرداد ماه این وام‌ها به بازنشستگان تأمین اجتماعی پرداخت می‌شود.

ارسال نظر

  • رمضان پودینه
    ۰ ۰

    سلام . مسولین عزیز که کشدریها را در سال دها میلیون وام می دهید و مستمیریها را به زور دعوا و التماس یک تومان می دهید . می فرمائید که تعدادشان زیاد است . اولا می خداهم عرض کنم چون زیاد است باید از گرسنگی بمیریم . دوملا هر کس بامش بیش برفش بیش مستمیریها اگر تعدادشان هم زیاد است . چرا نمی گوید که چندین کارخانه و تهجیزات برداریم خودمان اداره کنیم

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری