کد خبر 432639

بیمه آسیا هزینه‌های درمان ویروس کرونا بیمه‌گذاران بیمه عمر و پس‌انداز را پرداخت می‌کند

هزینه‌های درمان ویروس کرونا بیمه گذاران بیمه عمر و پس انداز بیمه آسیا،چ تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال پرداخت می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، به منظور ایجاد امنیت خاطر و رفع دغدغه‌های مالی بیمه شدگان بیمه‌های عمر و پس انداز بیمه آسیا، هزینه‌های درمانی ویروس کرونا برای تمامی بیمه شدگان قبلی و جدید بیمه‌های جامع عمر و پس انداز و جامع مهرآسیا که دارای پوشش امراض خاص باشند، بدون دریافت حق بیمه اضافی، معادل سرمایه امراض خاص و تا سقف 500 میلیون ریال پرداخت می‌شود.

بر اساس این گزارش، این پوشش درمانی، در طول برگزاری جشنواره فروش بیمه‌های عمر و پس انداز بیمه آسیا که تا آخر اردیبهشت ماه سال جاری ادامه دارد، ارائه می‌گردد و تا پایان سال 1399 دارای اعتبار است. تمام افراد جامعه برای برخورداری از این پوشش، می‌توانند با شعب و نمایندگی‌های بیمه آسیا در سراسر کشور تماس بگیرند.

بنابراین گزارش، در این پوشش، هزینه‌های درمانی ناشی از بیماری کرونا به صورت غرامتی (هزینه ای) تحت پوشش قرار می‌گیرد و دوره انتظار آن  از تاریخ دریافت پوشش امراض خاص، از شش ماه به سه ماه کاهش یافته است.

این گزارش می‌افزاید: در صورت فوت بیمه شده به علت بیماری کرونا، سرمایه فوت به همراه اندوخته روزشمار طبق جدول پیش بینی تعهدات به علاوه هزینه‌های درمانی ناشی از کرونا مطابق پوشش مذکور، به استفاده کننده پرداخت می‌شود.

بر اساس این گزارش، پوشش امراض خاص می‌بایست قبل از تاریخ ابتلا به بیماری کرونا دریافت شده باشد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر