کد خبر 536027

مشتریان با سامانه بانکداری ویدیویی از منزل عملیات بانکی انجام می دهند

سامانه بانکداری ویدئویی "یواس بانک"،به صورت زنده با امکان دیدن چهره کارشناس بانکی که در حال راهنمایی مشتریان است، راه اندازی شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از چابک آنلاین، به عقیده یو اس بانک، بعضی مواقع مشتری ها برای احساس امنیت بیشتر فقط باید با یک انسان صحبت کنند.

این اولین بار در صنعت بانکداری است که امکان گفتگوی تصویری برای مشتریان از طریق نرم افزار بانکی با کارمندان بانک به صورت زنده و در هر لحظه ای که مشتریان اراده کنند، محقق می شود.

این سامانه همچنین به مشتریان امکان می دهد صفحه نمایش تلفن همراه یا رایانه خود را با بانکدار به اشتراک بگذارند.

 از بین 15 بانک برتر ایالات متحده ، یو اس بانک، تنها بانکی است که امکان به اشتراک گذاری صفحه نمایش رایانه یا تلفن همراه مشتریان با کارشناسان بانک را ارائه می دهد.

همچنین تنها بانکی است که در خدمات بانکداری اینترنتی آن ، مشتریان می توانند هنگام به اشتراک گذاری صفحه نمایش ، بانکدار خود را از طریق فیلم مشاهده کنند.

 این سامانه ، باتوجه به شیوع ویروس کرونا به سرعت در بین مشتریان محبوب شده است.

 جلسات مجازی

"یواس بانک" همچنین به تازگی جلسات مجازی بین مشتریان و کارکنان بانک را هم آغاز کرده است.  

 این یک ویژگی ارتقا یافته برای برنامه زمانبندی قرار ملاقات های پرکاربرد است.

 مشتریان می توانند با چند کلیک یا ضربه با استفاده از موبایل بانک یا تارنمای بانک، ملاقات حضوری،تلفنی یا مجازی را انتخاب کنند.  

مشتریان ، بیش از یک  میلیون قرار ملاقات (حضوری و تلفنی) را رزرو کرده اند و بانک در تلاش است تا در سال این تعداد را دو برابر کند.

 تیم ولز ، معاون بانکداری مصرف کنندگان و تجارت یو اس بانک ،در این رابطه گفت: "بسیار افتخار می کنم که ما همچنان به نوآوری و خدمت به مشتریان خود با روش های جدید ادامه می دهیم." 

 وی ادامه داد: "برای مشتریان بسیار مهم است که بتوانند در مورد نیازهای بانکی خود با یک انسان صحبت کنند.

 و چه راهی بهتر از استفاده از ابزارهای دیجیتالی که یو اس بانک ایجاد کرده است.  

در این روش،مشتریان بدون اینکه حتی نیاز به ترک خانه یا محل کار خود داشته باشند ، همچنان می توانند چهره خدمت گزاران بانکی خود را ببینند. "

بیشتر بخوانید
ارسال نظر