اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قابل توجه سهامداران غگیلا/ رشد ۱۰۸درصدی غگیلا کام سهامدارانش را شیرین کرد

در پایان معاملات امروز فرابورس سهام شرکت شیرپاستوریزه پگاه گیلان با رشد ۱۰۸ درصدی مواجه شد. غگیلا پس از افشا اطلاعات گروه الف در اول آذر، امروز با رشد ۸۵درصدی بازگشایی شد.

برای اطلاع از آخرین اخبار غگیلا اینجا کلیک کنید

اقتصادآنلاین - سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات امروز فرابورس سهام شرکت شیرپاستوریزه پگاه گیلان با رشد ۱۰۸ درصدی مواجه شد و بین نمادهای پرتراکنش قرار گرفت. 

سهام شرکت شیرپاستوریزه پگاه گیلان در آخرین معاملات خود، عدد ۳۵,۳۵۷ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته ۱۱۰درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی ۱۵میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۳۵,۰۷۸ ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز «غگیلا» به رقم ۵۳میلیارد تومان رسید. همچنین همه خریداران سهام شرکت شیرپاستوریزه پگاه گیلان حقیقی‌ها بودند. از طرف دیگر، ۱۴میلیون برگه سهم (۹۳ درصد) را اشخاص حقیقی و تعداد یک میلیون سهم (۷ درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

غگیلا پس از افشا اطلاعات گروه الف در اول آذر، امروز با رشد ۸۵درصدی بازگشایی شد. این افشا با عنوان تغییر بیش از ۱۰درصد در نرخ خرید مواد اولیه / خدمات و همچنین دریافت مجوز تغییر بیش از ۱۰درصد در نرخ فروش محصولات یا ارائه خدمات صورت گرفت. گفتنی است که غگیلا در اردیبهشت امسال عرضه اولیه شد و تا امروز روند صعودی خود را حفظ کرده است اما معاملات امروز این نماد رکورد قابل توجهی در تاریخچه معاملاتش بر جای گذاشت. غگیلا در معاملات امروز به صف خرید نشست. این صف تا حجم ۱۴میلیون هم رسید و در ادامه روند بازار سبک‌تر شد.

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

غگیلا2آذر

بیشتر بخوانید
ارسال نظر