کد خبر 481800
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد:

اطلاعیه مهم برای فروشندگان سهام عدالت

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: آن دسته از سهامداران عدالتی که خواستار لغو سفارش فروش سهام خود هستند، می‌توانند از طریق درگاه‌های شرکت‌های کارگزاری یا شعب بانک‌ها، اقدام کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از سنا، شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: سهامداران عدالتی که نسبت به ارائه سفارش فروش سهام عدالت خود در شبکه کارگزاری یا شعب بانک‌ها اقدام کرده، اما به دلیل نوسانات اخیر بازار سفارش فروش آنها اجرا نشده و مبلغی به حسابشان واریز نشده است، می‌توانند به درگاه الکترونیکی کارگزاران و بانک‌ها مراجعه و نسبت به لغو سفارش فروش خود اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده، بدیهی است در صورت عدم مراجعه نامبردگان به درگاه شرکت‌های کارگزاری و عدم لغو سفارش، سهام آنها بر اساس قیمت های روز بازار به تشخیص کارگزار و در چارچوب قوانین و مقررات به فروش رسیده و وجوه حاصل از آن به حساب مشمولان واریز خواهد شد.

خاطرنشان می‌‌شود: بنا به درخواست تعداد زیادی از مشمولان سهام عدالت مبنی بر ایجاد لغو سفارش فروش، زیر ساخت‌های لازم در اختیار بانکها و شرکت‌های کارگزاری قرار گرفته است، به طوری که مشمولان می‌توانند درخواست لغو سفارش فروش خود را در سامانه‌های کارگزاران و بانک‌ها  ثبت کنند.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۱ ۱

    سلام بنده احتیاج دارم لقوش نمی‌کنم احتیاج داریم معمنون پول سهام عدالت کارگران پول ماروواربزکنید کرونا هست نمی توانیم کارکنیم رهبری ازاد کرد که اونایی که احتیاج دارن بفروشن

  • ناشناس🙃
    ۰ ۰

    اگه لغوش نکنیم چه میشه