اقتصاد‌آنلاین گزارش می‌دهد؛

سهامداران فملی بخوانند (۵آبان)/ در انتظار رشد فملی بنشینیم؟

در پایان معاملات امروز بورس سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌ با افت ۴.۸درصدی مواجه شد و بین نمادهای پر تراکنش قرار گرفت. سهام فملی تا نیمه معاملات امروز با صف فروش مواجه شد اما بعد از آن با حمایت حقوقی به طور متعادل معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار فملی اینجا کلیک کنید

اقتصادآنلاین-سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات امروز بورس، سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌ با افت ۴.۸درصدی مواجه شد و بین نمادهای پرتراکنش قرار گرفت. 

سهام فملی تا نیمه معاملات امروز با صف فروش مواجه شد اما بعد از آن با حمایت حقوقی به طور متعادل معامله شد.نماد فملی بعد از فولاد بیشترین تاثیر منفی را در شاخص گذاشتند.بالاخره پس از مدتی حجم معاملات ملی صنایع مس ایران رشد کرد.قیمت این سهم به حدود قیمت آخرین روز خرداد ماه بازگشت.

سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌ در آخرین معاملات خود، عدد ۲۱۷۷۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته ۴.۹درصد کاهش یافته است. همچنین با جابجایی ۲۴۷میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با۲۱۸۰۰ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز «فملی» به رقم ۵۳۹میلیارد تومان رسید. همچنین ۴۴درصد از سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌ را حقیقی‌ها و ۵۶درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۲۱۸میلیون برگه سهم (۸۸درصد) را اشخاص حقیقی و تعداد ۲۹میلیون سهم (۱۲درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

فملی5آبان

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۱

    فملی .مس سرچشمه حقوقیش بشدت دزده .هی هرچی قیمت جهانی مس افزایش پیدا میکنه هیچ تاثیری روی اینا نداره.