کد خبر 465590

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس؛

رئیس سازمان بورس قول حفاظت از سرمایه‌های مردم را داد

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی از مصوبه این کمیسیون در خصوص وضعیت بازار بورس کشور خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، علی حدادی، با اشاره به نشست امروز عصر(سه شنبه 18 شهریور ماه) کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: قالیباف اصل رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با حضور در این جلسه، گزارشی از وضعیت بازار بورس کشور ارائه کرد.

نماینده ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در ادامه نشست نمایندگان سوالات مردم در خصوص سرمایه گذاری در بازار بورس را با رئیس سازمان در میان گذاشتند.

وی بیان کرد: مقرر شد سازمان بورس تمهیدات لازم در بازار سرمایه برای حفاظت از منافع و سرمایه مردم در نظر بگیرند، در این زمینه قول هایی داده شد، طبق گفته رئیس سازمان بورس در هفته جاری جلساتی برای روش های حفاظت از سرمایه مردم در بازار بورس برگزار می شود که گزارش و نتیجه این جلسات به کمیسیون امور داخلی کشور منعکس خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین مقرر شد مرکز پژوهش های مجلس نیز گزارشی از وضعیت بازار بورس به کمیسیون ارائه دهد تا در هفته آینده این دو گزارش در کنار یکدیگر مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر