کد خبر 456178

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بازار امروز

امروز معامله‌گرها هزار و ۱۲۰ میلیارد تومان سهام فولاد مبارکه اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و ۵.۳ درصد از کل سهام سرمایه‌گذاری صنعت نفت معامله شد.

اقتصادآنلاینسپهر علی‌یاری؛ روز جاری در مجموع حدود ۲۰ هزار و ۶۸۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «فولاد»، «خساپا»، «شستا»، «ذوب» و «حکشتی» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در آخرین روز معاملاتی هفته معادل هزار و ۱۲۴ میلیارد تومان سهام فولاد مبارکه اصفهان دست به دست شد، سایپا به رده دوم صعود کرد؛ سهام سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی نیز به جایگاه سوم تنزل یافت.

رتبه‌بندی-سهام-در-معاملات-بورس-و-فرابورس-5.8

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه "فلزات اساسی" تعلق داشت به طوری که سه هزار و ۳۲۰ میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه "خودرو و ساخت قطعات" با معاملات دو هزار و ۵۵۰ میلیارد تومانی دوم شد و "چندرشته‌ای صنعتی" در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۵.۳ درصد از کل سهام سرمایه‌گذاری صنعت نفت (ونفت) معامله شد، ۱۰ نماد برتر سهم ۳۱ درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۴۴ سهم به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۲۹ نماد نخست اختصاص داشت.

ارزش معاملات سهام 5.8

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری