کد خبر 453776

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

فهرست بیشترین ارزش معاملات سهام در بازار امروز/ فلزات اساسی رکورد صنایع را ارتقا داد

امروز معامله‌گرها نزدیک به دو هزار میلیارد تومان سهام فولاد مبارکه اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه "فلزات اساسی" تعلق داشت و ۳.۷ درصد از کل سهام نیرومحرکه معامله شد.

اقتصاد آنلاینسپهر علی‌یاری؛ روز جاری در مجموع حدود ۲۷ هزار و ۸۸۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «فولاد»، «شبندر»، «فملی»، «وتجارت» و «وبصادر» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در دومین روز هفته معادل هزار و ۹۶۶ میلیارد تومان سهام فولاد مبارکه اصفهان دست به دست شد، پالایش نفت بندرعباس با معاملاتی چهار برابر میانگین ۲۰ روز اخیر دوم شد؛ سهام ملی صنایع مس نیز به جایگاه سوم رسید.

رتبه‌بندی-سهام-در-معاملات-بورس-و-فرابورس-4.29

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه "فلزات اساسی" تعلق داشت به طوری که چهار هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه "بانک‌ها و مؤسسات اعتباری" با معاملات چهار هزار میلیارد تومانی دوم شد و "محصولات شیمیایی" در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۳.۷ درصد از کل سهام نیرو محرکه (خمحرکه) معامله شد، ۱۰ نماد برتر سهم ۳۳ درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۵۵ سهم به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۲۵ نماد نخست اختصاص داشت.

ارزش معاملات سهام 4.29

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری