کد خبر 447157
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

فهرست سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش امروز در بازار سهام

خالص تقاضا برای خرید سهام در مقطعی به پنج هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان رسید.

به گزارش اقتصاد آنلاین، در ساعت ۱۰:۱۰ جمع صف‌های خرید به حدود پنج هزار و ۵۲۰ میلیارد تومان رسید در حالی که ارزش صف‌های فروش ۳۸۰ میلیارد تومان بوده است؛ بدین ترتیب کفه ترازو با پنج هزار و ۱۳۶ میلیارد تومان به نفع صف‌های خرید سنگینی می‌کند.

تا این ساعت بیشترین مقدار پول در صفوف خرید «وبصادر»، «خودرو» و «خساپا» و در صفوف فروش «کفپارس»، «سامان» و «دسانکو» در نوبت انتظار است و حجم صف فرآورده‌های نسوز پارس به نزدیک ۱۰ درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

گفتنی است ارزش ۱۰ صف خرید برتر در مجموع هزار و ۷۵۵ میلیارد تومان (۳۲ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر ۳۴۰ میلیارد تومان (۸۹ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۱۱ نماد و حجم صف‌های فروش در ۸ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است.

علاقه‌مندان به گروه‌های ‘بانک‌ها و مؤسسات اعتباری’ و ‘خودرو و ساخت قطعات’ بیشترین سفارشات خرید را به ترتیب با برآیند ۸۶۵ میلیارد تومان و ۸۴۰ میلیارد تومان در سیستم ثبت کرده‌اند و از سویی دیگر گروه ‘سایر محصولات کانی غیرفلزی’ با فشار فروش ۱۹۱ میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۱ درصد از پنج هزار و ۹۰۰ میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع هفت هزار و ۳۶۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۸۰ درصد است یعنی با فرض معامله‌ی کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۱۳ هزار و ۲۶۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

2

ارسال نظر