{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 415205

روز گذشته اعضای هیات مدیره شرکت بورس کالای ایران با همراهی چند تن از مدیران ارشد این شرکت و حسن امیری معاون نظارت بر بورس ها و ناشران سازمان بورس، با حضور در انبارهای زعفران بورسی در خراسان رضوی از فرآیند تحویل گیری محصول از کشاورزان تا صدور گواهی سپرده کالایی بازدید کردند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از بورس کالا؛  حسن امیری معاون نظارت بر بورس ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار، امیر حمزه مالمیر، بهزاد کرمی، بهمن تجلی زاده، امیر مهدی صبایی و علیرضا صادقی به عنوان اعضای هیات مدیره، مجید عشقی قائم مقام مدیرعامل و علیرضا ناصرپور معاون توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالای ایران با حضور در محل سه انبار بورسی نوین زعفران، زعفران سحرخیز و زعفران مصطفوی از فرآیند تحویل گیری محصول از کشاورزان، ارزیابی کیفیت و استاندارد محصول در آزمایشگاه و در نهایت صدور قبض انبار جهت معامله در بورس کالا بازدید کردند.

به علاوه، در حال حاضر ۶ انبار زعفران با ظرفیت بیش از ۳۴ تن در استان های خراسان رضوی و جنوبی در بورس کالای ایران پذیرش شده اند که فرآیند تحویل گیری، ارزیابی کیفی محصول و صدور گواهی سپرده کالایی به منظور معامله در بورس را انجام می دهند. همچنین طی ۱۰ ماهه امسال بالغ بر ۴۰ میلیون و ۶۶۳هزار گواهی سپرده زعفران نگین و زعفران پوشال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفته است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری