کد خبر 353331

ترین‌های امروز بازارسهام «‌سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۸»؛

گروه بانکی ۲۲۹ میلیارد تومان حجم خورد/«وبملت» بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد

در داد وستدهای امروز تالارحافط، حمل و نقل توکا، صنایع کاغذسازی کاوه و ایران دارو ‌بیشترین بازدهی را نصیب سهام‌داران خود کردند.

اقتصادآنلاین - رامین‌بیات؛ امروز درداد وستدهای بورس‌تهران «شپنا»، «شبندر»، «فارس» و «وبملت» بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل‌گذاشتند، این درحالیست که ‌امروز شاحص کل بورس تهران با افزایش 3994  واحدی به رقم 211 هزار  و 746 واحد رسید. همچنین سرمایه‌گذاری اعتبار ایران، سیمان قائن و سیمان سپاهان نیز بیشترین زیان را در بین شرکت‌های بورسی شدند.

ازسویی بانک ملت بیشترین ارزش داد وستد‌ها را در بازار سهام به خود اختصاص داد. بانک اقتصاد نوین، سیمان فارس وخوزستان، دارو پخش، ایران ترانسفو، ذوب‌آهن‌اصفهان، سایپا، سرمایه‌گذاری صدرتامین، پالایش نفت اصفهان و ایران خودرو نیز بعد از«وبملت» بیشترین ارزش معاملات در بازار را از آن خود کردند.

در فرابورس نیز اعتباری ملل، کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان و کشاورزی و دامپروری بینالود پربازده‌ترین شرکت‌ها و شرکت بهمن لیزینگ، تدبیرگران فارس و خوزستان و عطرین نخ قم هم زیان‌ده‌ترین شرکت‌ها شدند.

 همچنین‌گروه‌های بانکی، خودرویی و سیمانی ‌در بین صنایع بورسی بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند. به‌طوریکه درگروه بانکی طی 44 هزارو 308 نوبت معاملاتی یک میلیارد و 451 میلیون سهم به ارزش 229 میلیارد تومان داد و ستد شد.

150

151

152

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری