{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 314614

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

هر تن مس امروز در بورس فلزات لندن با ۱.۰۵ درصد افزایش به شش هزار و ۱۲۸ دلار رسیده است.

اقتصاد آنلاین - صدرا خلف؛ قیمت مس امروز سه‌شنبه در بورس فلزات لندن با افزایش یک درصدی مواجه شد زیرا بنا بر اخبار منتشر شده، نماینده ارشد تجاری کشور چین که به عنوان بزرگ‌ترین مصرف‌کننده کامودیتی دنیا محسوب می‌شود، پیش از برگزاری نشست G20 و دیدار روسای جمهور ایالات متحده و چین در آرژانتین، به واشینگتن سفر خواهد نمود تا برخی گفتگوهای مقدماتی را صورت دهد. 

اقدامات اخیر مقامات چینی در تسهیل شرایط دریافت اعتبارات برای صنایع این کشور نیز باعث ایجاد خوش‌بینی در افزایش فعالیت‌های زیرساختی در این کشور شده است که نیاز به فلزات اساسی را افزایش خواهد داد. با این حال باید خاطر نشان ساخت که انتظار می‌رود با توجه به وجود نااطمینانی‌های اقتصادی و سیاسی زیاد، نوسانات در بازار همچنان بالا باشد اما با توجه به شرایط بنیادین بازار، قیمت مس در محدوده 6 هزار دلار بنا به یادداشت منتشر شده توسط موسسه آکسفورد اکانامیکس، ارزان است.

هر تن مس امروز در بورس فلزات لندن با 1.05 درصد افزایش به  شش هزار و 128 دلار رسیده است. 

فلز روی نیز امروز در بورس فلزات لندن با استقبال معامله‌گران مواجه شده است و با افزایش 0.96 درصدی به 2578 دلار در هر تن رسیده است. پرمیوم مابین روی تحویل نقد به قراردادهای سه ماهه به حدود 70 دلار در هر تن رسیده است که بالاترین سطح یک سال اخیر می‌باشد و این امر به دلیل کاهش موجودی روی دارای مجوز فروش در انبارهای بورس فلزات لندن می‌باشد که این امر منجر به افزایش نگرانی فعالان بازار نسبت به بروز کمبود در بازار LME شده است. 

نیکل نیز پس از رسیدن به پایین‌ترین سطح 11 ماه اخیر، با حمایت تکنیکال مواجه شده است و با رشد 0.5 درصدی به 11،400 دلار در هر تن افزایش یافته است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری