کد خبر 426935

اقتصادآنلاین گزارش مى‌دهد؛

چه میزان تسهیلات در سال۹۸ به بخش تولید پرداخت شد؟

طبق آمار منتشر شده طى ١٢ماهه ٩٨ بیش از ٣٧هزار میلیاردریال تسهیلات به بخش تولید از محل بودجه پرداخت شده که بیشترین میزان پرداختى در دى ماه بوده است.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ بر اساس جدیدترین آمار، در سال ٩٨ مجموعا به تعداد ٦٥٩ تسهیلات به ارزش ٣٧٦٧٠ میلیارد ریال تسهیلات به بخش تولید از محل بودجه پرداخت شده که بیشترین میزان پرداختى در دى ماه بوده است.

تعداد و میزان تسهیلات پرداختى به تفکیک هرماه

بر این اساس تعداد تسهیلات ارائه شده به این بخش در فروردین ماه سال گذشته سه تسهیلات به میزان ١٣١میلیارد ریال و در اردیبهشت ماه دو تسهیلات به ارزش ١٦میلیارد ریال بوده است.

همچنین تعداد و میزان تسهیلات پرداختى در خرداد ماه به ترتیب ٢ و ٣٠میلیارد ریال بود، در تیر ماه ٩٨ مجموعا ٧تسهیلات به میزان ١٦٨٥میلیارد ریال تسهیلات ارائه شده است؛ در مرداد ماه همین سال نیز تعداد تسهیلات به ٩ عدد به ارزش ٣٣١میلیارد ریال بوده است.

در همین راستا، مجموع تسهیلات پرداختى به بخش تولید در شهریور ماه ٢٣تسهیلات به ارزش ١٦٩٤میلیارد ریال و در مهر ماه ٦٦تسهیلات به میزان ٣٦٠٣میلیارد ریال بوده است.

تسهیلات پرداختى در آبان و آذر ماه نیز به ترتیب ٧٧ و ١٠٥ عدد به ارزش ٤٠٠١ و ٥١٩٧میلیارد ریال بوده است؛ این درحالیست که تعداد تسهیلات در دى ماه به ١٣٧عدد به ارزش ٩٢٨٤میلیارد ریال افزایش یافت.

در بهمن ماه همین سال، مجموعا ١٢١تسهیلات به ارزش ٦٨٣٢میلیارد ریال و از ابتدا تا بیست و ششم اسفند ماه نیز ١٠٧تسهیلات به ارزش ٤٨٦٦میلیارد ریال به بخش تولیدى کشور پرداخت شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر