کد خبر 405366

افتتاح دو شعبه بانک قرض الحسنه مهرایران در استان‌های بوشهر و گیلان

شعبه چمران (کد ۲۸۰۸) بانک قرض الحسنه مهرایران در استان بوشهر و شعبه فومن (کد ۶۴۱۳) در استان گیلان طی مراسمی با حضور مشتریان، مسئولین و همشهریان افتتاح شد.

جانمایی شعبه چمران در استان بوشهر

به گزارش اقتصادآنلاین، صابری، سرپرست شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان بوشهر از جانمایی شعبه چمران (کد ۲۸۰۸) در ساختمان اصلی شعبه خبر داد.

شعبه چمران (کد ۲۸۰۸) استان بوشهر در راستای توسعه شبکه شعب، ارائه خدمات مطلوبتر و پاسخگویی مناسب به مشتریان پس از بازسازی ساختمان به مکان اصلی این شعبه به آدرس: خیابان شهید چمران، جنب پاساژ پاکزاد انتقال یافت.

مشتریان از این پس می توانند برای تماس با شعبه از شماره تلفن های ۳۴۲۲۰۰۸۸ و ۳۴۲۲۵۱۱۳ تماس حاصل نمایند.

افتتاح مکان جدید شعبه فومن بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان گیلان

شعبه فومن بانک قرض الحسنه مهر ایران (کد ۶۴۱۳) طی مراسمی با حضور مسئولین، مشتریان و بازاریان و اصناف این شهرستان در مکان جدید رسما افتتاح شد.

در این مراسم محمد بلادی چولابی مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان گیلان ضمن تشکر از حضور مدعوین، تغییر مکان این شعبه را گامی در راستای احترام و تکریم بیشتر مشتریان و جلب رضایت مضاعف آنان دانست.

وی با تشریح خدمات و محصولات متنوع بانک قرض الحسنه مهر ایران اظهار امیدواری نمود تا این بانک بیش از گذشته بتواند در ارائه خدمت به مردم خوب منطقه موفق باشد.

شایان ذکر است، مکان جدید شعبه فومن در خیابان سردار جنگل و با ساختار جدید تیپ و نمای رسمی بانک قرض الحسنه مهر ایران افتتاح شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر