همتی در بازدید سرزده از صرافی‌های فردوسی چه گفت؟

رئیس کل بانک مرکزی بصورت سرزده از صرافی‌های میدان فردوسی تهران بازدید کرد و در حاشیه این بازدید گفت:برای تامین ارز هیچ مشکلی نداریم.

به گزارش اقتصادآنلاین ، عبدالناصر همتی ، رئیس کل بانک مرکزی بصورت سرزده از صرافی‌های میدان فردوسی تهران بازدید کرد.

همتی در این بازدید به مردمی که برای خرید ارز جهت مصارف خود به صرافی ها مراجعه کرده بودند اطمینان داد جریان تامین ارز برای مصارف ضروری پیوسته و منظم انجام می شود. 

رئیس کل بانک مرکزی در حاشیه این بازدید گفت: بازار ارز دوباره به حالت قبل خود باز خواهد گشت و در حال حاضر کشور برای تامین ارز هیچ مشکلی ندارد.

وی افزود: عده‌ای سعی دارند تا از شرایط فعلی کشور سودجویی کنند و نرخ ارز را بالا ببرند، اما ما امروز در بازار حضور پیدا کردیم تا اعلام کنیم محکم ایستاده ایم و مردم هر چقدر ارز بخواهند به نرخ روز در اختیارشان خواهیم گذاشت.

وی افزود: از مردم خواهشمندم گرفتار سودجویی و سودجویان نشوند تا خسارت نبینند چرا که بازار ارز دوباره به حالت قبل باز خواهد گشت و قیمت‌ها تعدیل خواهد شد و ما مشکلی برای تامین ارز نداریم.

همتی گفت: افزایش مختصر قیمت ارز به دلیل انتظاراتی است که به وجود آمده، اما به زودی رفع خواهد شد و ما مثل گذشته ارز را کنترل می‌کنیم و به قیمت پیشین باز می‌گردانیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر