کد خبر 338431

حجت‌اله صیدی:

زنان بانکدار در بانک صادرات ایران منشاء خدمات بزرگی هستند

مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: زنان در بانک صادرات ایران در رده‌های مدیریتی، کارشناسی، اداری و شعب منشاء خدمات بزرگی بوده و هستند و تلاش می‌شود از این ظرفیت در رده‌های مدیریتی بالاتر هم در این بانک استفاده شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، حجت‌اله صیدی در مراسم رونمایی از اپلیکیشن«صاپ» در خجسته زادروز حضرت صدیقه کبری(ع) با حضور اعضای هیئت‌مدیره، روسای ادارات و و جمعی از بانوان شاغل در بانک، افزود: برای ایرانیان مسلمانان، این روز اهمیت ویژه‌ای دارد و به این مناسبت باید قدردان مادران و زنانی باشیم که در زندگی ما نقش پررنگی داشته‌اند.

صیدی با اشاره به سه ویژگی‌های خاص آن حضرت  به عنوان فرزند پیامبراکرم(ص)، همسر امیرالمومنین(ع) و مادر امام حسین (ع)، ایشان را الگوی زنان مسلمان ایرانی عنوان کرد.

وی با تاکید بر اینکه زنان در بانک صادرات ایران در رده‌های مدیریتی، کارشناسی، اداری و شعب منشاء اثرات خوبی بوده و هستند، اظهار امیدواری کرد که از این ظرفیت در رده‌های مدیریتی بالاتر هم در این بانک استفاده شود.

مدیرعامل بانک صادرات ایران با برشمردن توانایی‌های زنان شاغل در جامعه به ویژه در عرصه بانکداری، گفت: وظایف مادری، همسری و تربیت نسل آینده، در حالی از اهمیت بسزایی در فرهنگ اسلامی- ایرانی ما برخوردار است که علاوه بر اینها، بانکدار موفق بودن هم کار کوچکی نیست و همکاران ما در این بانک به این درجه از توانمندی نیز نایل آمده‌اند.

صیدی افزود: امروز روز مبارکی است و به میمنت و برکت آن، اپلیکیشن «صاپ» بانک صادرات ایران که در نوع خود بی‌نظیر بوده و با تلاش‌های صورت گرفته، کامل‌تر و متفاوت‌تر از اپلیکیشن‌هایموجود در بازار شده، رونمایی می‌شود.

برای استفاده از خدمات این اپلیکیشن که به‌منظور رفاه بیشتر مشتریان و عموم هموطنان در استفاده از خدمات پرکاربرد مبتنی‌ بر کارت، ارائه شده، کافی است با مراجعه به سایت این بانک به نشانی: www.bsi.ir ، آخرین نسخه نرم‌افزار برای هر دو سیستم عامل Android و iOS را بر روی تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت دریافت، نصب و به راحتی با عضویت و ثبت نام در سامانه، از خدمات آن بهره‌‎مند شد.

این سامانه اولین اپلیکیشن ارائه‌دهنده خدمات کارت به کارت از مبدأ بانک صادرات ایران (بعد از موبایل بانک) به سایر بانک‌ها است و تنها سامانه‌ای است که صدور آنلاین بیمه‌نامه به‌صورت مستقیم را ارائه می‌کند. عملیات فعال‌سازی سامانه به راحتی و بدون نیاز به مراجعه و فعال‌سازی توسط شعبه بوده و صرفاً از طریق درج شماره تلفن همراه توسط مشتری و ارسال کد فعال‌سازی پیامکی به وی، فعال می‌شود.

 سامانه صاپ از تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت با سیستم‌های عامل Android و iOS، پشتیبانی می‌کند و تنها با داشتن رمز دوم کارت بانکی می‌توان فعالیت‌های مالی را بدون نیاز به مراجعه به شعب از طریق سامانه‌ای امن با کاربری آسان انجام داد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر