کد خبر 323107

انتخاب پژوهشگر بانک ملت به عنوان پژوهشگر برتر نظام بانکی

پژوهشگر بانک ملت به عنوان یکی از سه پژوهشگر برتر نظام بانکی کشور انتخاب شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، در مراسمی که به مناسبت هفته پژوهش و با حضور اکبر کمیجانی، قائم مقام و محمد طالبی دبیرکل و اعضای هیات عامل بانک مرکزی، رییس پژوهشکده پولی و بانکی، مدیران و اعضای هیات مدیره بانک ها برگزار شد، از احسان عابدی پژوهشگر این بانک به عنوان پژوهشگر برتر نظام بانکی تجلیل شد.

در این مراسم، احسان عابدی از بانک ملت، میثم علی محمدی از بانک صادرات ایران و حسین محسنی از بانک اقتصاد نوین به عنوان پژوهشگران برتر نظام بانکی مورد تجلیل قرار گرفتند.

در عین حال در مراسم یادشده، از چهار پژوهشگر منتخب بانک مرکزی، ۱۱ پژوهشگر منتخب بانک ها، یک پژوهشگر منتخب پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی، نویسنده یک مقاله و نویسنده یک کتاب در حوزه پول و بانک، با حضور مسوولان ارشد پولی و بانکی کشور تجلیل شد.

این گزارش حاکی است، علی رضا لگزایی عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل، مسعود کیماسی رییس اداره کل بازاریابی و علیرضا جلالی رییس مرکز تحقیقات و تحول استراتژیک بانک ملت در این مراسم حضور داشتند.

علی دیواندری، رییس پژوهشکده پولی و بانکی و اکبر کمیجانی قائم مقام بانک مرکزی در این مراسم حول محور اهمیت پژوهش و اقدامات انجام شده در این زمینه، سخنرانی کردند.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر