کد خبر 321592

چگونه تجارت کارت خود را در کمتر از ۱ دقیقه مسدود کنیم؟

همراه بانک تجارت در کنار چندین روش دیگر، به عنوان ساده‌ترین راه، امکان مسدود کردن تجارت کارت را برای مشتریان فراهم کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین، حادثه خبر نمی‌دهد و ممکن است بنا به دلایلی همچون مفقودی و یا سرقت، کارت بانکی مان را از دست بدهیم. بنابراین روش‌های مسدود کردن فوری کارت بانکی از مسائلی است که همواره کاربران خدمات بانکی باید با آن آشنا باشند. بانک تجارت برای مسدود کردن تجارت کارت چندین مسیر مختلف را پیش بینی کرده تا مشتریان بتوانند در کمترین زمان نسبت به مسدود کردن کارت خود اقدام کنند.

ساده‌ترین و در دسترس ترین راه برای مسدود کردن تجارت کارت، همراه بانک جدید این بانک است. مشتری برای این کار در کمترین زمان می‌تواند با ورود به همراه بانک تجارت، کارت مورد نظر خود را انتخاب کرده و با انتخاب گزینه جزئیات، وارد بخش مسدوی حساب شده و با وارد کردن رمز همراه بانک، به سرعت نسبت به مسدودی کارت اقدام کند.

روش دوم، مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت با شماره 1554 است. پس از تماس با این شماره مشتری با انتخاب کلید شماره یک و ورود اطلاعات درخواستی نسبت به انتخاب کلید شماره چهار اقدام و با وارد کردن اطلاعات حساب و مشخصات فردی کارت خود را مسدود می کند و در صورت بروز هرگونه مشکل در مراحل انجام این فرآیند، با انتخاب کلید شماره دو با کارشناسان این مرکز ارتباط گرفته تا راهنمایی های لازم برای مسدود سازی حساب را دریافت دارند.

اینترنت بانک روش سومی است که بانک تجارت برای مسدودساختن تجارت کار فراهم کرده است. مشتری به سادگی با ورود به اینترنت بانک تجارت و با وارد کردن رمز اینترنت بانک می‌تواند تجارت کارت خود را مسدود کند.

گزینه دیگر سایت اینترنتی بانک تجارت به آدرس www.tejaratbank.ir و انتخاب بخش خدمات اینترنتی کارت و گزینه مسدود نمودن کارت است. مشتری در این روش با ورود مشخصات کارت خود از امکان مسدود کردن کارت خود برخوردار است. البته باید به موارد بالا روش حضور در یکی از شعب بانک همراه با کارت شناسایی روش را نیز اضافه کنیم.

نکته آخر اینکه برای فعال سازی مجدد تجارت کارت، مشتری می تواند با حضور در نزدیکترین شعبه نسبت به دریافت تجارت کارت جدید درکمترین زمان ممکن اقدام کند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری