کد خبر 280897

​مشارکت فعال بانک صادرات ایران در پروژه های اشتغالزایی سیستان و بلوچستان

مدیرعامل بانک صادرات ایران با حضور در میان همکاران استان سیستان و بلوچستان، قابلیت های بانک و ظرفیت های مختلف منطقه را مورد توجه قرار داد و اهداف و برنامه های این بانک را در راستای دست یابی به اهداف ابلاغی در این استان تبیین کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، دکتر حجت اله صیدی گفت: استان سیستان و بلوچستان، پتانسیل بالایی دارد و در توسعه کشور نیز نقش مهمی ایفا می کند. بخش مکران چابهار یکی از این پتانسیل ها است که در صورت اتمام پروژه های در دست اجرا، یک قطب بسیار قوی خواهد شد که بانک صادرات ایران باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه همواره با رشد اقتصادی میزان امنیت نیز افزایش می یابد، افزود: باید به رشد واحدهای تولیدی و اشتغالزایی در این استان کمک کرد تا در پی آن امنیت نیز تامین شود و در این زمینه بانک صادرات ایران نیز در تأمین منابع مالی برای اشتغالزایی مشارکت فعال دارد.

مدیرعامل بانک صادرات ایران، در مورد برنامه های این بانک برای سال جاری گفت: افزایش سهم از بازار و اصلاح ساختار مالی از جمله مهمترین اهداف بانک است و همکاران در تحقق این اهداف وظایف سنگینی بر عهده دارند.

وی دستاوردهای ماه های اخیر را رضایت بخش عنوان کرد و گفت: با اجرای برنامه های ابلاغی، بسیاری از اهداف برنامه ریزی شده، به نحو مطلوبی محقق شده است.

دکتر صیدی اعتماد بازار سرمایه به ارزش واقعی قیمت سهم بانک را شاخص مهمی برای ارزیابی موفقیت عملکرد بانک صادرات ایران قلمداد کرد و یادآور شد: دو هفته پس از بازگشایی نماد بانک در بازار سرمایه، روند سودآوری بانک سرعت گرفته و قیمت «وبصادر» هم افزایش یافت.

مدیرعامل بانک صادرات ایران در سفر به استان سیستان و بلوچستان، از چهار شعبه  این بانک و یک واحد تولیدی بازدید کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر