کد خبر 275568
مدیرعامل بانک صادرات ایران در جمع کارکنان مدیریت شعب غرب تهران:

ایام رحمت و مغفرت ماه مبارک رمضان بهترین فرصت خدمت رسانی است

​کارکنان بانک صادرات ایران در مدیریت منطقه غرب تهران روز سه شنبه در سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو گردهم آمدند تا آخرین برنامه های ابلاغی سال ٩٧ را در کنار مدیران ارشد این بانک به بحث و تبادل نظر بگذارند.

به گزارش اقتصادآنلاین، دکترحجت اله صیدی در گردهمایی مدیران و کارکنان مدیریت غرب تهران این بانک رفع دغدغه مشتریان بانک را در شرایط کنونی، مهمترین اولویت کاری بانک دانست و گفت: باید تلاش کنیم تا به اهداف سال ٩٧ بانک دست یابیم و بانک را به جایگاه اصلی خود برسانیم چرا که کار کردن در این بانک مایه فخر و مباهات است و باید برای جبران برخی کاستی ها  بیشتر کار کنیم.

دکترصیدی با اشاره به اهمیت برگزاری به موقع مجمع بانک در تیر ماه ٩٧ گفت: تنها با عدد و رقم مناسب است که می توان به برگزاری یک مجمع موفق امیدوار بود و باید کوشش کنیم تا به جامعه، سهامداران و بیش از ٤٧ میلیون مشتری بانک پیام های مثبتی بدهیم که خوشبختانه روند فعلی، همه مدیران و کارکنان بانک را به تحقق این امر دلگرم تر کرده است.

دکترصیدی در این جمع با ذکر احادیث و ابیاتی در خصوص اهمیت ماه مبارک رمضان و روزه داری، حدیثی از امیرالمومنین(ع) و بیتی از اشعار صائب تبریزی را یادآور شد و گفت: باید از پس روز های رحمت و رسیدن به ایام مغفرت در میانه های این ماه مبارک بهترین درس های زندگی را آموخت و از آن در راستای ارتقای بانک صادرات ایران و خدمت رسانی مشتریان بیشترین بهره ها را برد.

در این مراسم همچنین، رضا صدیق عضو هیات مدیره این بانک نیز با ارائه چکیده ای از آمارهای مالی مدیریت شعب غرب تهران گفت: خوشبختانه در سال ٩٦ این مدیریت عملکرد خوبی داشته و در اغلب شاخص ها برتر بوده است. وی افزود: آمارها نشان می دهد، شاخص هایمالی این مدیریت نسبت به کل شبکه بانک، شرایط مطلوبتری داشته است که انتظار می رود در سال ٩٧ نیز این روند سرعت بهتری به خود بگیرد.

عضو هیات مدیره بانک صادرات ایران اهداف بزرگتری را برای بهبود نسبت های مالی این منطقه بیان کرد و به کارکنان و مدیران توصیه کرد تا برای حصول به آنها نهایت تلاش خود را در امر بازاریابی به کار بگیرند.

در ابتدای این مراسم نیز کاووس اسدی مدیر شعب منطقه غرب تهران، با بیان اعداد و ارقامی از رشد نسبت های مالی شعب منطقه به رتبه اول در شبکه بانک صادرات ایران در سال های اخیر اشاره و اهداف مورد نظر برای سال آتی را اعلام کرد.

در این مراسم همچنین معصومه قرهی، به نمایندگی از روسای شعب منطقه غرب تهران و محمدرضا رحمانی به نمایندگی از بانکداران این منطقه، به بیان نقطه نظرات و موانع موجود پرداختند که با استقبال و ارائه رهنمودهایی از سوی مدیرعامل بانک روبرو شد.

گفتنی است، پیش از برگزاری این مراسم، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین و مقامات ارشد بانک، ضمن بازدید از شعبه اشرفی اصفهانی طی نشستی در محل مدیریت شعب منطقه غرب تهران، آخرین راهکارها برای پیشبرد اهداف مورد نظر در استفاده از ظرفیت های اقتصادی کلان منطقه را مورد بررسی و دقت نظر قرار دادند.

ارسال نظر