{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 250532

مدیرعامل بانک ملی ایران به مردم توصیه کرد ارز خود را در این بانک سپرده کنند.

به گزارش اقتصاد آنلاین ، دکتر محمد رضا حسین زاده با تاکید بر این که مردم نباید گرفتار هیجانات بازار ارز شوند، گفت: روند بازار و نیز تجربه های گذشته نشان می دهد که این نوسانات پایدار نخواهد بود و قیمت ها به شرایط قبل بر می گردد.

وی با بیان این که افتادن افراد عادی در دام افزایش هیجانی نرخ ارز می تواند آنها را به شدت متضرر کند، افزود: بانک ملی ایران به سپرده های ارزی سود 6 درصد سالانه پرداخت می کند و در زمان نیاز نیز موجودی آن را به صورت ارزی بازمی گرداند، بنابراین بهترین روش برای حفظ ارزش پول و کسب سود متعارف، افتتاح سپرده ارزی است.

مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر این که حباب قیمتی ارز به زودی از بین خواهد رفت، گفت: با مداخله بانک مرکزی، این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

حسین زاده همچنین به کسانی که بازار سکه را برای سرمایه گذاری انتخاب کرده اند پیشنهاد کرد از نرخ های کاذب موجود در بازار دوری کرده و به جای آن سکه های پیش فروش شده توسط بانک مرکزی که از سوی بانک ملی ایران توزیع می شود را انتخاب کنند.

به گفته وی، این روش سرمایه گذاری تضمین شده است و حفظ ارزش پول را با روشی مطمئن ممکن می کند.

ارسال نظر

 • ali
  ۲۰ ۰

  مردم ارزشونو بزارن تو بانک که بعد که گرون تر شد مثل چند سال پیش پول مردم رو پس ندن و بگن ما به ریال و به قیمت دلار دولتی پول برمیگردونیم.

 • ح پ
  ۱۰ ۰

  دل شاد من، مردم ارز را از بانک نمی تونن بخرن باید اول از بازار بخرن،هر موقع به مردم ارز به مقدار احتیاج شون فروختین برای جمع کردنش هم برنامه بیدن. حرف دوستمون تو نظر بالایی را هم باید قاب گرفت ، فرستاد برای آقای رییس

 • 123
  ۱ ۰

  من نه دلار دارم و نه دلار باز هستم ولي ديگه به هيچ چيز و هيچ كس در مملكت اعتماد ندارم.حتي مقداري پول خودمان را در بانك گذاشتم و منتظرم كه يك روزي بگويند حسابت صفر هست و پول نداري...

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری