کد خبر 201936

هر‌ فرد در هر‌ استان چقدر سپرده بانکی دارد؟ +نمودار

تهرانی‌ها، اصفهانی‌ها، یزدی ها و فارسی ها پولدارترین ها و سیستانی ها، کهکیلویه ای ها، لرستانی ها بی پول ترین ها در هر استان هستند.

بطور متوسط هر تهرانی با 58 میلیون تومان، هر اصفهانی با 13 میلیون و هر یزدی با 13 میلیون و هر شیرازی با 11 میلیون تومان و هر قمی با 10 میلیون تومان بیشترین میزان سپرده بانکی را دارند

هر سیستان و بلوچستانی با 3 میلیون تومان، کهکیلویه ای با 4 میلیون تومان، هر لرستانی با 4 میلیون تومان و هر کردستانی با 4 میلیون تومان کمترین میزان سپرده بانکی را دارند

متوسط میزان سپرده بانکی به ازای هر نفر برابر با 8 میلیون تومان است.

 

سپرده بانکی

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سپرده ها در خطر است!

 • آیدین
  ۲ ۰

  چه شکافی هست تو جامعه چرا صنایع تو تهران متمرکز شده؟

 • ناشناس
  ۱ ۰

  قابل توجه اون متوهمینی که میگن مردم پول ندارند! بفرما ببینید سود بانکی با سپرده های مردم چه کرده! این نهایت بی تدبیری دولت و نهایت بدبختی و فلاکت یک اقتصاد و نهایت تنبلی و مفت خوری سرمایه داران یک مملکت است.

 • ناشناس
  ۱ ۰

  قم نقدینگی در پایان دولت دهم 450 هزار میلیارد تومان بود که با بی تدبیری دولت تدبیر و امید در عدم کنترل نرخ سود بانکها و موسسات غیرمجاز هم اکنون به 1500 هزار میلیارد تومان رسیده و چنانچه دومینوی ورشکستگی بانکها ادامه دار شود، شاهد خروج سریع این نقدینگی از بانکها و سرازیر شدن آن به بازارهای ارز، طلا ، مسکن و خودرو خواهیم بود که در اینصورت شاهد ورشکستگی کامل اقتصاد در نتیجه ورشکست شدن بانکها و بروز توفان تورمی شدید (حتی شدیدتر از سال 91) خواهیم بود. اگر این اتفاق بیوفتد (که قطعا اتفاق میوفتد) شرایط اقتصادی بدتری از ونزوئلا را تجربه خواهیم کرد.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری