کد خبر 165025

بازدید وزیر اقتصاد و استاندار البرز از غرفه بانک ملی در نمایشگاه الکامپ

غرفه بانک ملی ایران در روز آخر نمایشگاه الکامپ ،پذیرای علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی و سید حمید طهائی استاندار البرز بود.

به گزارش اقتصاد آنلاین، وزیر امور اقتصادی و دارایی و استاندار البرز در این بازدید در جریان جدیدترین خدمات بانک ملی ایران از جمله سامانه پرداخت الکترونیک عوارض خروج از کشور قرار گرفت.

طی 2 روز گذشته نیز برات قنبری معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و محمد حسن طالبیان معاون سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری از این غرفه بازدید کردند.

در این بازدیدها کارشناسان این بانک به تشریح خدمت مختلف بانک ملی ایران نظیر بام و سامانه پرداخت الکترونیک عوارض خروج از کشور پرداختند.

گفتنی است بانک ملی ایران در غرفه B 38 سالن دولت الکترونیک در کنار سایر بخش های زیرمجموعه وزارت امور اقتصاد و دارایی به همراه شرکت داده ورزی سداد در غرفه 450 در سالن 38 نمایشگاه حضور داشته و به عرضه و معرفی جدیدترین خدمات بانکی الکترونیکی می پردازند.

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور بوده که تا ساعت 17 امروز در محل نمایشگاه های بین المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان است.

بانک ملی

بانک ملی

بیشتر بخوانید
ارسال نظر