{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 145747

نماینده اتاق بازرگانی گفت: بانک کونگ‌لو که در چین مستقر است وظیفه تامین منابع و انتقال پول به ایران را به عهده دارد و شرکت‌های چینی می‌توانند از طریق این بانک سرمایه‌گذاری خود را چه به صورت اعتباری و چه به صورت انتقال پول در ایران انجام دهند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، نماینده اتاق بازرگانی چین در نمایشگاه هفته تجاری چین در خصوص سرمایه‌گذاری شرکت‌های چینی در صنایع ایران گفت: در نمایشگاه هفته تجاری چین صنایع گوناگونی از کشور چین حضور دارند و ما به دنبال حضور در تمامی بخش‌های صنعتی ایران هستیم.

سی چیا او  با اشاره به حضور شرکت‌های خودروساز چینی در ایران گفت: در چند سال اخیر خودروسازان چینی حضور فعالی در ایران داشتند و به همین جهت یک شرکت تولید لاستیک خودرو در ادامه همین سرمایه‌گذاری‌ها فعالیت خود را در ایران آغاز خواهد کرد. در زمینه انرژی‌های خورشیدی نیز با توجه به تکنولوژی بالای این کشور به دنبال احداث واحد تولید باطری‌های خورشیدی هستیم. در بخش صنایع آزمایشی نیز چندین شرکت چینی در این نمایشگاه به دنبال شریک ایرانی خواهند بود تا فعالیت خود را در ایران آغاز کنند. در بخش انیمیشن و بازی‌های کامپیوتری نیز 4 شرکت چینی که از مطرح‌ترین کشورها در سطح جهان هستند مذاکراتی را با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تولید بازی‌های کامپیوتری مطابق با فرهنگ ایرانی آغاز خواهند کرد.

وی در پاسخ به نحوه سرمایه‌گذاری چینی‌ها گفت: بانک  کونگ‌لو که در چین مستقر است وظیفه تامین منابع و انتقال پول به ایران را به عهده دارد و شرکت‌های چینی می‌توانند از طریق این بانک سرمایه‌گذاری خود را چه به صورت اعتباری و چه به صورت انتقال پول در ایران انجام دهند.

 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری