کد خبر 503844

خدمات اعتباری خود را از بانک تجارت دریافت کنید

بانک تجارت به عنوان با گسترش خدمات خود در این زمینه موفق به افزایش ۳۱۹ درصدی سپرده نقدی ضمانتنامه‌های ارزی در مقطع آذرماه سال جاری نسبت به اسفند سال ۱۳۹۸ شد.

به گزارش اقتصادآنلاین،  بانک تجارت با کادر تخصصی خود در ستاد و شعب سراسر کشور آماده ارائه انواع خدمات اعتباری شامل گشایش اعتبارات اسنادی داخلی و خارجی و صدور انواع ضمانتنامه ارزی و ریالی است.

بانک تجارت با توجه به سهم بلامنازع خود در این عرصه طبق آخرین آمار رسمی از افزایش نزدیک به 25درصدی کل سپرده‌های ارزی در مقطع پایان آذرماه سال جاری نسبت به پایان اسفندماه سال 1398 خبر داده است.

در همین مقطع زمانی و با تلاش کارکنان این بانک، سپرده نقدی ضمانتنامه‌های ارزی با 319 درصد، قرض‌الحسنه پس‌انداز ارزی با 58 درصد و سپرده‌های ارزی مدت‌دار با 19 درصد افزایش، بیشترین تغییرات مثبت را داشته است.

بانک تجارت که همواره به‌عنوان بانکی متخصص و پیش‌رو در ارائه خدمات اعتباری شناخته می‌شود در مقطع 9 ماهه امسال همچون گذشته پیشرفت‌های بسیاری را در گشایش اعتبارات اسنادی و صدور انواع ضمانتنامه ها داشته است؛ به این ترتیب که تعهدات بانک بابت اعتبارات اسنادی داخلی باز شده با بیش از 105 درصد و تعهدات مشتریان بابت ضمانتنامه ها و پذیرش های صادره به ریال با نزدیک به 66 درصد بیشترین تغییرات مثبت را نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر