کد خبر 502049

بازدید معاون مدیر عامل بانک ملت از شرکت ویتانا

معاون مدیرعامل بانک ملت در راستای تحقق هدف ملاقات با مشتریان ارزنده در طرح جهش، با مدیران شرکت ویتانا - مشتری شعبه صنعتی فتح - دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، محمود اخلاقی در نشست با مدیران ارشد شرکت ویتانا که محسن شجاع مدیر شعب منطقه چهار، حسین زاده مسوول حوزه سه و منصور روستا رییس شعبه صنعتی فتح، وی را همراهی می کردند، راه های تقویت همکاری های دو مجموعه را مورد بحث و بررسی قرار داد.

وی ادامه داد: خوشبختانه مجموعه ویتانا در حال رشد، توسعه، ارتقا و متنوع ساختن محصولات است و بانک ملت نیز به عنوان یک بانک بزرگ و توانمند در کشور با هدف تامین نقدینگی مورد نیاز بنگاه های تولیدی و حمایت از آنها در راستای گسترش فعالیت ها، تقویت خط تولید و در نهایت تحقق شعار سال، در کنار کارخانه های تولیدی خواهد ماند.

اخلاقی، از آمادگی بانک ملت برای تامین نقدینگی و سرمایه در گردش این واحد تولیدی خبر داد  و بر لزوم همکاری های همه جانبه در راستای افزایش توان تولید و بهبود تعاملات فی مابین تاکید کرد.

مهندس فخرالدینی مدیر عامل شرکت ویتانا نیز در این نشست با قدردانی از همکاری های بانک ملت، گزارشی از نحوه فعالیت و محصولات شرکت  ارائه و آمادگی شرکت را برای افزایش تعاملات فی مابین اعلام کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر