کد خبر 493806

تقدیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو از خدمات بانک اقتصادنوین

اعضای هیات مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو در نشستی با مدیرعامل بانک اقتصادنوین از خدمات این بانک به شرکت‌های فعال در این صنعت تقدیر کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین، در نشست علیرضا بلگوری، مدیرعامل بانک اقتصادنوین با اعضای هیات مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو که روز سه‌شنبه ۹ دی‌ماه در محل این انجمن برگزار شد، اصغر خسروشاهی، نائب رییس انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو ضمن قدردانی از خدمات بانک اقتصادنوین به شرکت‌های فعال در این صنعت گفت: صنعت قطعه‌سازی یکی از بزرگ‌ترین صنایع کشور است که در حال حاضر با ظرفیت کامل خود فعالیت نمی‌کند اما با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، در سال آتی با افزایش تولید خودرو در کشور این  صنعت نیز مجددا رونق خواهد یافت.

خسروشاهی بزرگ‌ترین مشکل این صنعت را نقدینگی عنوان کرد و افزود: خوشبختانه در سال جاری بانک اقتصادنوین با مدلی که تعریف کرد، توانست حمایت‌های بسیار خوبی از شرکت‌های این صنعت انجام دهد و امروز شاهد ابراز رضایت شرکت‌های طرف همکاری از خدمات بانک اقتصادنوین هستیم.

سامعی، رییس کمیسیون بانک و بیمه انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‎های خودرو نیز در این نشست گفت: بانک اقتصادنوین علی‌رغم تمامی محدودیت‌ها در سخت‌ترین شرایط در کنار شرکت‌های این صنعت قرار گرفت ، به‌طوری‌ که امروز شاهد افزایش ۶۰ درصدی تولید در این صنعت هستیم که قطعا بخشی از این توفیقات سهم بانک اقتصادنوین است.

وی بانک اقتصادنوین را بانک اول قطعه سازان دانست و گفت: بانک اقتصادنوین به لحاظ سرعت عمل بسیار متمایز از دیگر بانک‌هاست  که جا دارد از خدمات خوب این بانک قدردانی کنیم.

در بخش دوم این نشست علیرضا بلگوری ضمن تشکر از ابراز لطف شرکت‌های حاضر در نشست نسبت به خدمات این بانک گفت: بانک اقتصادنوین شرکت‌های تولیدی و صنعتی را به معنی واقعی کلمه شرکای استراتژیک خود می‌داند و در این راستا تلاش کرده است در روزهای سخت مشتریان خود را همراهی کند.

مدیرعامل بانک اقتصادنوین حمایت از تولید و اشتغال ملی را مهم‌ترین رسالت بانک‌ها در شرایط فعلی کشور دانست و بیان داشت: سعی کرده‌ایم با برقراری ارتباط نزدیک با مشتریان، شناخت بیشتری نسبت به صنعت و فضای کسب‌وکار ایشان حاصل کنیم تا بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین راه‌حل را به آن‌ها ارائه کنیم.

بلگوری با اشاره به خدمات گروه مالی اقتصادنوین افزود: بانک اقتصادنوین با برخورداری از شرکت‌های تخصصی، طیف جامعی از خدمات مالی، بانکی و بیمه‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌کند و آماده است با استفاده از تمامی ظرفیت‌های خود تامین مالی این صنعت و صنایع بالادستی و پایین‌دستی آن را بیش‌ازپیش تسهیل کند. 

در ادامه نیما محمدی، معاون اعتبارات و بین‌الملل بانک اقتصادنوین نیز نگاه بانک را به صنعت خودرو و به‌ویژه صنعت قطعه‌سازی را یک نگاه بلندمدت دانست و گفت: با این رویکرد تلاش کرده‌ایم با سرعت و به‌موقع خدمات مورد نیاز شرکت‌های تولیدی و صنعتی فعال در این صنعت را برآورده کنیم.

گفتنی است، در این نشست اعضای انجمن قطعه سازان، ضمن تقدیر از خدمات بانک اقتصادنوین به بیان دیدگاه‌ها، نیازها و انتظارات خود پرداختند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر