کد خبر 460747

نحوه تبدیل پس انداز به وام در بانک مهر ایران

قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود، مصداق وام اندوخته اجتماعی بانک قرض الحسنه مهر ایران است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از دنیای اقتصاد، خیلی وقت ها پس اندازهای کوچکی داریم که نمی‌توان با آنها کاری انجام داد؛ اما می‌توان با پس انداز دوره‌ای این مبالغ در بانک قرض الحسنه مهر ایران تا ۲۰ میلیون تومان تسهیلات با کارمزد ۴ درصد دریافت کرد.

حتی کارکنان سازمان‌هایی که قصد راه اندازی صندوق قرض‌الحسنه دارند می‌توانند با سپرده گذاری در بانک قرض‌الحسنه مهرایران وام بگیرند. وام قرض الحسنه اندوخته اجتماعی پس از گذشت حداقل چهار ماه از تاریخ افتتاح حساب و چهار مرحله واریزی مستمر، به متقاضیان پرداخت می‌شود و از این طریق، امکان پس انداز مبالغ خرد و برنامه ریزی برای استفاده از وام قرض الحسنه خرد به صورت دوره ای فراهم است.

مدت بازپرداخت وام ۲۴ ماه و به ازای هر ماه انتظار بیشتر از چهار ماه در زمان سپرده گذاری، مدت ۶ ماه به دوره بازپرداخت اقساط اضافه می شود. سقف مدت زمان بازپرداخت نیز ۴۸ ماه است. سقف فردی وام قابل پرداخت تا ۲۰ میلیون تومان با کارمزد ۴ درصد و سقف مبلغ حق عضویت انتخابی ماهانه یک میلیون تومان است.

در این طرح، همه افراد و مشتریان حقیقی که متقاضی دریافت وام قرض الحسنه خرد به صورت دوره ای هستند، از طریق افتتاح حساب و واریز مبالغ مستمر ماهانه، از وام قرض الحسنه بهره مند می شوند. در عین حال، سازمان ها، ارگان ها، شرکت ها و اداراتی که کارکنانشان متقاضی دریافت وام قرض الحسنه هستند نیز از این طریق می توانند از این وام بهره مند شوند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر