کد خبر 492555

معاون وزیر راه‌ و شهرسازی؛

شهر‌های لجستیکی در مناطق ویژه اقتصادی ایجاد می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: یکی از‌ مهمترین برنامه‌های سازمان بنادر و دریانوردی ایجاد شهر‌های لجستیکی در مناطق ویژه اقتصادی در آینده نزدیک است که در دستور کار قرار گرفته و دنبال می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، صبح امروز مراسم امضای تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری در اراضی 2400 هکتاری بندر شهید رجایی به ارزش 100 هزار میلیارد ریال و 800 میلیون یورو با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی امضا شد.

‌در این مراسم‌ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: وزیر راه و شهرسازی همواره تأکید دارد که بنادر کشور فقط محلی برای ‌انتقال کالا و تغییر مدل‌‌های حمل و نقلی نباشد، ‌در همین راستا تفاهم‌نامه‌‌های امروز که به امضا رسید، نمونه بارز این اولویت‌های مورد تأکید وزیر راه و شهرسازی است که محقق شد‌.

محمد راستاد تأکید کرد: ‌‌بنادر علاوه بر آنکه نقطه‌ای برای تغییر مدل حمل و نقلی هستند، ‌‌مراکز‌‌ تولید و افزایش ارزش افزوده هستند و ایجاد مراکز لجستیکی در بنادر دنبال می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: در حال حاضر بنادر نسل سوم در کشور ما شکل گرفته است‌.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اظهار کرد‌: یکی از‌ مهمترین برنامه‌های سازمان بنادر و دریانوردی ایجاد شهر‌های لجستیکی در مناطق ویژه اقتصادی در آینده نزدیک است که در دستور کار قرار گرفته است و دنبال می‌شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر