{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 438715

اگر به دنبال تلویزیون های اصل و باکیفیت با درصد خرابی کمتر از ۱ درصد هستید، بهتر است خرید از بازارچه های مرزی کشور را مد نظر داشته باشید. امروز گرایش مردم نسبت به خرید تلویزیون های اصل کره ای که در بازار جهانی بی رقیب هستند، بیش از پیش افزایش یافته است. رقابت و درک بالای مردم از مفهوم کالای مرغوب باعث شده تا اعتماد به اجناس اورجینال بازار بانه افزایش پیدا کند.

با چه هزینه ای می توان تلویزیون اصل خرید؟

بنابر گزارش فروشگاه لوازم خانگی بانه سیتی، تلویزیون های 43 اینچ در بانه حداقل با 5 میلیون تومان داد و ستد می شود. حداقل قیمت تلویزیون های 49 اینچ بانه 6 و نیم میلیون تومان است. تلویزیون های 55 اینچ را با حدود 10 میلیون تومان می توان خریداری کرد. تلویزیون های 65 اینچ و بالاتر نیز حداقل 16 میلیون تومان قیمت دارند.

پیشنهادات ویژه و با کیفیت  

بسلرسیب

برای آگاهی بیشتر از قیمت تلویزیون در بانه می توانید به وبسایت banehcity.com مراجعه کنید. رقابت سالم و احترام به سلیقه و انتخاب مشتریان از اصلی ترین اصول بازاریابی در جهان است. پس بهتر است به جای محدود کردن حق انتخاب، شرایط را برای رقابت با کالاهای روز جهان فراهم کرد. برای مثال تلویزیون های سال 2020 بازار جهانی با ویژگی های قدرتمند تری نسبت به سال گذشته وارد رقابت شده اند تا بیشتر از گذشته بتوانند در مسیر جلب رضایت مشتریان قدم بردارند.

ارسال نظر

 • رسول
  ۰ ۰

  همش دروغه دوهزار کیلومتر زفتم کلی هزینه کردم قیمت اونجا با تهران ۲۰۰هزار فرق داشتن.جهت اطلاعتون برخی اجناس از تهران گرون تر بود.گول این حرفها را نخور

  • ناشناس
   ۰ ۰

   اقا رسول .به قول خودت دو هزار کیلومتر رفتی چرا. از سایتش یه تماس میگرفتی قیمتو چک می کردی . مناسب بود سفارش می گذاشتی و ...

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری