{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 424495

رئیس اتاق اصناف تهران از عدم تعطیلی مغازه های مواد غذایی و خدماتی خبر داد و گفت: تنها شغل های غیر ضروری می توانند تعطیل کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، قاسم نوده فراهانی در خصوص شایعه تعطیلی مغازه ها و اصناف اظهار داشت: صبح امروز در جلسه تنظیم بازار که با حضور نماینده وزیر کشور برگزار گردید، مقرر شد همه صنوف تعطیل نباشد.

وی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد شغل های غیر ضرور نه اینکه محبور باشند تعطیل کنند بلکه می توانند تعطیل باشند اما مغازه های مواد غذایی و خدماتی قرار نیست تعطیل شود ، بنابراین  مردم بدانند که محل های فروش کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم تعطیل نخواهد شد. 

این روزها با توجه به شیوع بیماری کرونا، خبر قرنطینه و تعطیلی اصناف مختلف در فضای مجازی دست به دست  می شود. اما هیچ کدام از مسئولان این شایعه را تأیید نکرده اند و هر وقت صحبتی از قرنطینه شده، مسئولین این موضوع را رد کرده اند.

ارسال نظر

 • احمد
  ۰ ۱

  سلام این شایعه حقیقت دارد کل بازار های استان سیستان وبلوچستان تعطیل هستند الان پنج روزه که موندیم چکار کنیم فرماندار و استاندار این مردم از کجا میخواند بخورند کلا به عواقب کارشان فکر نکردند دارند سرخود کار میکنند

 • علیرضا
  ۱ ۲

  قم رو قرنطینه نکردن حالا همه جارو گرفته و ملت رو بیچاره کرده و هیچکس هم نیست به داد این ملت برسه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بشینین تا اصناف مغازه هاشون تعطیل کنند
  آخه اجازه شما انگار واجب بوده ، مغازه ایی که شخصی هستش و همه چیزش با خودشه تعطیل چرا باید با اجازه شما تعطیل کنه

 • ناشناس
  ۲ ۰

  آقا درست اعلام کنید کدوم اصناف باید تعطیل باشند هرجاسرچ کنی هیچ خبری نیست آدم ازکجا بدونه مغازه شوبازکنه یانه اتحادیه هم هیچ پیامکی نداده

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری