کد خبر 424495

خبر تعطیلی مغازه‌ها و اصناف صحت دارد؟

رئیس اتاق اصناف تهران از عدم تعطیلی مغازه های مواد غذایی و خدماتی خبر داد و گفت: تنها شغل های غیر ضروری می توانند تعطیل کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، قاسم نوده فراهانی در خصوص شایعه تعطیلی مغازه ها و اصناف اظهار داشت: صبح امروز در جلسه تنظیم بازار که با حضور نماینده وزیر کشور برگزار گردید، مقرر شد همه صنوف تعطیل نباشد.

وی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد شغل های غیر ضرور نه اینکه محبور باشند تعطیل کنند بلکه می توانند تعطیل باشند اما مغازه های مواد غذایی و خدماتی قرار نیست تعطیل شود ، بنابراین  مردم بدانند که محل های فروش کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم تعطیل نخواهد شد. 

این روزها با توجه به شیوع بیماری کرونا، خبر قرنطینه و تعطیلی اصناف مختلف در فضای مجازی دست به دست  می شود. اما هیچ کدام از مسئولان این شایعه را تأیید نکرده اند و هر وقت صحبتی از قرنطینه شده، مسئولین این موضوع را رد کرده اند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • احمد
  ۱ ۱

  سلام این شایعه حقیقت دارد کل بازار های استان سیستان وبلوچستان تعطیل هستند الان پنج روزه که موندیم چکار کنیم فرماندار و استاندار این مردم از کجا میخواند بخورند کلا به عواقب کارشان فکر نکردند دارند سرخود کار میکنند

 • علیرضا
  ۲ ۲

  قم رو قرنطینه نکردن حالا همه جارو گرفته و ملت رو بیچاره کرده و هیچکس هم نیست به داد این ملت برسه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بشینین تا اصناف مغازه هاشون تعطیل کنند
  آخه اجازه شما انگار واجب بوده ، مغازه ایی که شخصی هستش و همه چیزش با خودشه تعطیل چرا باید با اجازه شما تعطیل کنه

 • ناشناس
  ۲ ۰

  آقا درست اعلام کنید کدوم اصناف باید تعطیل باشند هرجاسرچ کنی هیچ خبری نیست آدم ازکجا بدونه مغازه شوبازکنه یانه اتحادیه هم هیچ پیامکی نداده

 • فاضل
  ۰ ۰

  الان میگید مغازه ها منع نشدن از بستن انوقت باز که میکنیم میان پلمپ میکنن

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام به مسولین زحمت کش آفرین برشما هر صنفی مغازه باز باشد مردم وسایل چیزی می‌خرن تشکر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ماي بدبخت چی بخوریم،مستاجریم،کی اجاره ی مارو بده؟کارگر روز مزدیم که از اول سال تعطیل شده همه جا