مطمئن، سریع و ارزان ثبت کنید!

آرمانی، پیشرو در امور ثبتی

نوشته شده توسط تحریریه اقتصادآنلاین در ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ساعت ۱۰:۱۵

موسسه حقوقی ثبت آرمانی با بیش از ۴۰ کارشناس مجرب، تاکنون موفق به دریافت بیش از ۱۰۰۰۰ تقدیرنامه از شرکت‌های بزرگ ایرانی و بین‌المللی شده است. یکی از عوامل موفقیت ثبت آرمانی، بهره‌گیری از علم IT در امور اداری است؛ به همین منظور تمامی امور این موسسه، توسط Microsoft Crm اجرا می‌شود.

در انجام امور ثبتی و حقوقی، نداشتن تجربه و اطلاعات کافی در مورد قوانین روز تجارت، نه تنها باعث اتلاف وقت بلکه باعث صرف هزینه بیهوده می‌شود!

بب

آشنایی با ثبت آرمانی:

موسسه ثبتی و حقوقی آرمانی با مدیریت حمیدرضا کرمی، متشکل از پرسنلی جوان و با تجربه، تنها موسسه حقوقی عضو اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا بوده که تاکنون پس از 17 سال سابقه، با بسیاری از شرکت‌های بزرگ بین‌المللی همکاری داشته و توانسته یکی از بهترین و به روزترین موسسات در زمینه ثبتی باشد.

خدمات ثبت آرمانی:

ثبت انواع شرکت و نمایندگی خارجی، ثبت تغییرات و تصمیمات شرکت، ثبت برند و لوگو، طرح صنعتی و اختراع، اخذ کد فراگیر برای اتباع خارجی، کد اقتصادی و کارت بازرگانی

خدمات بین المللی ثبت آرمانی:

ثبت انواع شرکت، برند و لوگو در اروپا به صورت مستقیم با وکلای بین‌المللی و انجام کلیه امور حقوقی در کلیه کشورهای اروپایی و حتی آمریکا

ببب

افتخارات ثبت آرمانی:

همکاری با شرکت‌های بزرگ نه تنها ایرانی بلکه بین‌المللی همچون شرکت بین‌المللی کشتی‌رانی سی ام ای سی جی ام پارس، کمیته امداد امام خمینی (ره)، تعاونی مجتمع تولید کشت بافت ایران شرکت تعاونی مسکن شاخه طوبی مهر، تعاونی دانش بنیان بهینه گستر، دانش بنیان برکت، سرمایه گذاری فارابی، تعاونی مسکن شهید جوادنیا و ثبت برندهای همچون آروما، فون پی، کارپینو،کیان، سناتور و صدها برند و شرکت‌های دیگر جزء افتخارات این مجموعه است.

علاقه‌مندان جهت دریافت هرگونه مشاوره و خدمات ثبتی، می‌توانند به وب‌سایت www.armanisabt.com مراجعه کنند.

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر