کد خبر 318361

کشف ۱۱۷کیلوگرم انواع مواد مخدر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف ۶۴ کیلوگرم تریاک، ۳۶ کیلوگرم حشیش و ۱۷ کیلوگرم هروئین توسط ماموران پلیس این استان خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، سرهنگ محمدحسین ستوده‌ اظهار داشت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ ماموران پلیس استان یزد با انجام کار اطلاعاتی متوجه شدند قاچاقچیان قصد انتقال یک محموله موادمخدر را دارند.

وی ضمن اشاره به شناسایی و توقیف خودرو تریلی "دانگ فنگ" در محورهای مواصلاتی یزد افزود: ماموران در بازرسی از این تریلی مقدار64 کیلو تریاک، 36کیلو حشیش و 17 کیلو هروئین را که به طرز ماهرانه ای در بار خودرو جاساز شده بود را کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد با بیان اینکه در این خصوص دو متهم دستگیر و به دادسرا معرفی شدند خاطرنشان کرد: سوداگران مرگ این محموله را از شرق کشور بارگیری و قصد انتقال به استان "اصفهان" را داشتند که توسط ماموران دستگیر و تحویل مراجع قانونی شدند.

ناکامی  قاچاقچیان موادمخدر در خاتم

وی همچنین از از کشف 6 کیلو و  175 گرم تریاک از یکدستگاه خودرو پژو 206 در این شهرستان خیر داد و گفت: ماموران پلیس شهرستان با راه‌اندازی ایست و بازرسی موقت و کنترل محور‌های مواصلاتی به یک دستگاه خودرو پژو 206 مشکوک شدند.

ستوده‌نیا افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو مقدار  6 کیلو 175 گرم تریاک را کشف کردند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر