کد خبر 143749

رییس سابق بازگشت

غلامحسین شافعی رییس اتاق ایران شد

غلامحسین شافعی در رقابت با مسعود خوانساری با چهار رای بیشتر به عنوان رییس جدید اتاق بازرگانی ایران انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار اقتصاد آنلاین، در انتخابات امروز اتاق ایران، از ۴۴۹ نفر عضو هیات نمایندگان، ۴۰۱ نفر در جلسه حضور دارند و برگ رای دریافت کردند.

گفتنی است؛ از ۳۹۷ رای ماخوذه، غلامحسین شافعی ۱۹۸ رای و مسعود خوانساری ۱۹۴ رای کسب کردند. همچنین از مجموع آراء چهار نفر از اعضای هیات نمایندگان رای ندادند و پنج رای هم به عنوان رای مخدوش از سوی برگزارکنندگان تشخیص داده شد.

شافعی پیش از محسن جلال‌پور، رییس اتاق بازرگانی ایران بود و اکنون به عنوان دومین بار به عنوان رییس اتاق انتخاب شده است.

یادآور می‌شود محسن جلال‌پور پس از ۱۴ ماه ریاست در اتاق بازرگانی ایران، به دلیل بیماری از ادامه ریاست استعفا داد و امروز مراسم انتخاب رییس جدید اتاق بازرگانی ایران با دو کاندیدا  (مسعود خوانساری و غلامحسین شافعی) برگزار شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • سعیدی
  ۱۲ ۰

  بسیار اتفاق خجسته ای است که مردی همچون مهندس شافعی با کوله باری از تجربه مجددا سکانداری اتاق ایران را در این تلاطم بر عهده گرفتند. متاسفانه سوء مدیریت یک سال اخیر جایگاه و نقش اتاق ایران را به شدت تضعیف نموده که آرزومندیم با ریاست مهندس شافعی اتاق ایران مجددا اعتبار گذشته خود را بازیابد.

 • مهدی
  ۷ ۰

  بسیار عالی. به همه اعضا و پرسنل زحمتکش اتاق بازرگانی ایران تبریک عرض می‌کنم.

 • لیلا
  ۵ ۰

  آقای شافعی نمره اش بیست هست. حرف نداره ایشون. چه از نظر اخلاق و چه مدیریت عالی. بهتر از این نمیشد. خیلی خیلی خوب شد که ایشون انتخاب شد. امیدوارم موفق و پیروز باشن.

 • ناشناس
  ۲ ۰

  اقای شافعی یکم دیر اومدی دیگه چیزی ... نمونده،