{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 320436

وزیر ارتباطات از قانونگذاری در حوزه پرداخت الکترونیک توسط بانک مرکزی با هماهنگی وزارت ارتباطات خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش هفته دیجیتال تهران با اشاره به توافق وزارت ارتباطات و بانک مرکزی گفت: با حضور آقای همتی در بانک مرکزی و تعاملات مناسب با بانک مرکزی در زمینه پرداخت الکترونیک توافق شده تا وزارت ارتباطات و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بانک مرکزی و اداره نظام‌های پرداخت نشست‌هایی مشترک داشته باشد تا قانون گذاری در حوزه پرداخت الکترونیک توسط بانک مرکزی و وزارت ارتباطات انجام شود.

وزیر ارتباطات با اشاره به زیرساخت‌های دولت الکترونیک افزود: زیرساخت‌های دولت الکترونیک آماده شده و دیگر این شایعه نیست؛ سالانه ۱۴۴۰ میلیارد تومان هزینه صدور قبض در کشور می‌شود که می‌توان با استفاده از دولت الکترونیک در هزینه‌های کشور صرفه جویی و محیط زیست را حفظ کرد همانطور که در زمینه کارت سوخت زیر ساخت دولت الکترونیک کمک کرد تا ۳۳۰ میلیارد تومان صرفه جویی انجام شد.

وی افزود: مدیران حق ندارند از پول بیت المال لاکچری خرج کنند و باید با استفاده از زیرساخت‌های دولت الکترونیک هزینه‌ها را خارج کنند؛ هر کارت هوشمند بین ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان هزینه در پی دارد و صرفا تعداد زیادی کارت هوشمند از پول بیت المال هزینه می‌شود بدن آنکه کاربردی داشته باشد.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    چیزی بی ارزش تر از مجوز در این مملکت وجود نداره... نمونه اش سکه ثامن؛ از هزار جا مجوز داشت؛ بعد از سه سال کلاهبرداری کرده و هیچ کس هم پاسخگوی مجوزهای داده شده نیست

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری