{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 222252

وزیر ارتباطات در واکنش به اعتراض کاربران به تعطیلی یک سایت فیلم و سریال گفت: این سایت فیلتر نشده و وزارت ارتباطات در تعطیلی آن نیز نقشی نداشته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صدا و سیما، محمد جواد آذری جهرمی اظهار داشت: این سایت فیلم و سریال از سوی وزارت ارتباطات فیلتر نشده است بلکه تعطیل و عوامل آن توسط قوه قضائیه دستگیر شده اند.

وی ادامه داد:از سوی وزارت ارتباطات و کارگروه تعیین مصادیق هیچ اقدامی در جهت فیلترینگ این سایت صورت نگرفته و همچنین این وزارتخانه در تعطیلی آن نیز نقشی نداشته است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: عوامل این سایت توسط قوه قضائیه دستگیر شده اند و پس از دستگیری آنها سرورهای سایت خاموش شده و به همین دلیل سایت و محتوای آن در دسترس نیست و در عرصه فضای مجازی فعال نیست .

آذری جهرمی با بیان اینکه اطلاعات بیشتری درخصوص پرونده عوامل این سایت در اختیار وزارت ارتباطات نیست افزود: پیگیری این موضوع باید از دستگاه قضایی صورت گیرد و اطلاعات پرونده در اختیار آنهاست. گفتنی است فعالیت یک سایت پر مخاطب دانلود فیلم و سریال در ایران چند روزی است که متوقف شده که این موضوع واکنش های متفاوت کاربران را در پی داشته است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری