کد خبر 500920

شرکت برق پایتخت اعلام کرد؛

برنامه قطعی برق سه شنبه در تهران

بر اساس اعلام شرکت برق پایتخت برخی از مشترکان برق سه شنبه - ۷ بهمن ماه - با خاموشی‌های احتمالی و پراکنده برق، مواجه خواهند شد.

برای مشاهده جدول خاموشی امروز مناطق مختلف تهران اینجا کلیک کنید

به گزارش اقتصادآنلاین، پیرو اعلام قبلی در خصوص بروز برخی محدودیت ها در تامین انرژی مصرفی مورد نیاز سوخت نیروگاه های کشور، برنامه احتمالی خاموشی های روز سه شنبه ۷ بهمن در سایت شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ بارگذاری شد.

مشترکان تهرانی می توانند با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس WWW.TBTB.IR و یا از طریق اپلیکیشن «برق من» از برنامه خاموشی های احتمالی مطلع شوند.

در همین راستا و به منظور آگاه سازی هموطنان تهرانی از زمان قطعی برق و کاهش هرچه بیشتر تبعات منفی ناشی از این مساله، در صورت نیاز به اعمال خاموشی، قطعی برق بر اساس برنامه تعیین شده ذیل، اطلاع رسانی خواهد شد.

این شرکت ضمن عذرخواهی از تمامی مشترکان فهیم و صبور خود به آنان اطمینان می دهد تمامی خانواده شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ همچون سایر تلاشگران صنعت برق کشور، با تمام توان در تلاشند تا کوچکترین خللی در ارائه خدمات به هموطنان رخ ندهد. هم چنین این شرکت امیدوار است همچون گذشته با همراهی مردم عزیز و صرفه جویی ۱۰ درصدی در مصرف برق و گاز، نیاز به اعمال خاموشی وجود نداشته باشد.

اطلاعیه احتمال اعمال خاموشی با برنامه؛

شرکت توزیع برق استان تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به افزایش زیاد مصرف گاز و برق در بخش های خانگی و صنعتی و بدنبال آن، محدودیت در تامین سوخت گاز نیروگاه ها، احتمال بروز و اعمال خاموشی در برخی از مناطق برق تحت پوشش وجود دارد. از این رو ممکن است خاموشی های نوبتی همزمان با سایر نقاط کشور اعمال شود.
در این اطلاعیه آمده است: از عموم مردم و مشترکان درخواست می شود با کاهش حداقل ۱۰ درصدی در مصرف برق و گاز، صنعت برق را در تامین برق مطمئن و پایدار یاری کنند.
ضمنا جهت آگاهی از اطلاعات خاموشی مناطق و محل های خود با مراجعه به سایت شرکت توزیع برق استان تهران به آدرس www.tvedc.ir  و همچنین با نصب اپلیکیشن برق من  بر روی موبایل های هوشمند خود از زمان خاموشی های احتمالی مطلع شوند.

دانلود فایل
بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • سوران بهرامی نیا
  ۰ ۱

  ۱۳۷۴۱۲۶

 • خالصی
  ۰ ۱

  انشاالله که با کمک ما مردم و کمی صبوری و تحمل بتونیم به اداره و کارکنان زحمت کش اداره کمک کنیم .هیچ اتفاقی نمیفته با چند ساعت برق رفتن.
  خدا قوت به تمام دست اندرکاران همه زحمت کشان اداره برق و وزارت نیرو.