کد خبر 488554

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور خبر داد؛

واریز سهمیه سوخت آبان ۶۴۸هزار خودروی حمل‌ونقل عمومی

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از واریز مابه‌التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت آبان ماه ۶۴۸ هزار خودروی حمل و نقل عمومی در ۱۹ آذر ماه خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، مرتضی ضامنی افزود: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت آبان ماه ۶۴۸  هزار خودروی حمل و نقل عمومی با کاربری مختلف از جمله آژانس تاکسی تلفنی(زیر نظر شهرداری ها و صنفی)، تاکسی‌های اینترنتی، تاکسی‌های فرودگاهی و ویژه، تاکسی‌های شهرهای بدون جایگاه CNG ، تاکسی‌های برون شهری، ناوگان تحت پوشش آرامستان‌ها، پیک موتوری و راهبران آموزش و پرورش واریز شد.
وی ادامه داد: سهمیه آبان ماه ناوگان اعتباری بیش از یک هزار و ۱۴۶ میلیارد ریال است که در ۱۹ آذر ماه به حساب رانندگان واریز شده است.
ضامنی در رابطه با نحوه استفاده از این اعتبار گفت: این اعتبار در همه کارت‌های بانکی رانندگان شارژ می‌شود و آنها صرفا در زمان سوختگیری می‌توانند از هر یک از کارت‌های بانکی خود، به منظور پرداخت هزینه سوخت در جایگاه استفاده کنند.
وی افزود: رانندگان جهت اطلاع از میزان اعتبار تخصیصی می توانند با مراجعه به سامانه ملی اطلاعات سفر «سماس» از  میزان اعتبار واریزی به کارت خود در هر ماه و همچنین تاریخچه استفاده از این اعتبار مطلع شوند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر