کد خبر 481970

ثبت رکورد جدید در ایرانول/ جهش دو برابری فروش محصولات

شرکت نفت ایرانول در اولین ماه پاییز توانست با فروش ۴۵۹ میلیارد تومانی، جهش دو برابری نسبت به مدت مشابه سال قبل را تجربه کند.

به گزارش اقتصادآنلاین، مطابق با آمارعملکرد ماهانه شرکت نفت ایرانول، این شرکت در مهرماه رکورد فروش خود از ابتدای سال را شکست و رقم 459 میلیارد و 497 میلیون تومان را به ثبت رساند. تا پیش از این بیشترین رقم فروش کل سال جاری در شهریورماه و به مبلغ 441 میلیارد و 893 میلیون تومان گزارش شده بود.

در این میان مبلغ فروش مهرماه شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل که عدد 226 میلیارد و 384 میلیون تومان بود رشد قریب به 100 درصدی را نشان می دهد.

همچنین از کل مبلغ فروش مهرماه، بالغ بر 239 میلیارد تومان به فروش صادراتی محصولات شرکت اختصاص یافته که رشد 88 درصدی را نسبت به ماه قبل نشان می دهد.

گفتنی است شرکت ایرانول در ماهی که گذشت فروش کل تومان انواع روانکار بالغ بر 179 میلیارد و 297 میلیون و فروش کل پارافین وکس به میزان  30 میلیارد و 400 میلیون تومان پارافین وکس گزارش شده که در هر دو محصول نیز شاهد افزایش نرخ بودیم.

در مجموع این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه بالغ بر 2 هزار و 190 میلیارد تومان فروش انواع محصول داشته که این عدد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که برابر با یک میلیارد و 627 میلیون تومان است، رشد 35 درصدی را نشان می دهد.

نکته قابل توجه دیگر در خصوص مبالغ فروش شرکت، رشد 65 درصدی میزان کل صادرات از ابتدای سال تا پایان مهرماه سال جاری نسبت به سال گذشته است.

ارسال نظر