{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 436484

با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت توانیر، مدیر جدید روابط عمومی و امور بین الملل توانیر منصوب شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، امروز در حاشیه جلسه هیأت مدیره شرکت توانیر، طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت توانیر« ابوذر صالحی » به عنوان مدیر کل روابط عمومی و بین الملل شرکت توانیر منصوب و ازخدمات چندین ساله « بیژن قاسمی» که اسفندماه سال گذشته به افتخار بازنشستگی نایل آمده بود قدردانی گردید.

گفتنی است ابوذر صالحی، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی دانشگاه تهران است و نزدیک به 20 سال سابقه خدمت در روابط عمومی های مختلف صنعت برق را درکارنامه خود داشته و در آخرین سمت، مدیر روابط عمومی پژوهشگاه نیروبوده است.

شرکت توانیر در اسفند ماه سال گذشته و در راستای راهبرد شایسته گزینی وزارت نیرو در دولت دوازدهم فراخوان دعوت به همکاری برای این سمت را منتشرکرده بود.

در طی جلسه، صالحی، مدیر جدید روابط عمومی شرکت توانیر اظهار داشت: شعار تغییر در این دوره، دست یابی به یک اداره کل روابط عمومی در شرکت توانیر است که تیم روابط عمومی سازمان جامع توانیر در همه سطوح از کار و تلاش ثمربخش در آن لذت می برند و مشترکان برق و ذینفعان شرکت توانیر، اعتماد و مشارکت فعال، در تحقق اهداف و برنامه های هیأت مدیره دارند  و رسانه های کشور خود را سپهسالار حرکت عظیم مردمی برای استفاده صحیح و اصولی از نعمت ارزشمند برق در بستر جامعه می دانند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری