کد خبر 429774

پیش‌بینی اداره اطلاعات انرژی آمریکا از نفت ۳۳دلاری در۲۰۲۰

اداره اطلاعات انرژی آمریکا پیش بینی خود از قیمت نفت خام برنت و نفت خام وست تگزاس اینترمدیت را در سال جاری میلادی پایین آورد و اعلام کرد انتظار دارد تولید نفت خام آمریکا هم کاهش یابد.

 

 به گزارش مارکت واچ، اداره اطلاعات انرژی آمریکا پیش بینی خود از قیمت نفت خام برنت و نفت خام وست تگزاس اینترمدیت را در سال جاری میلادی پایین آورد و اعلام کرد انتظار دارد تولید نفت خام آمریکا هم کاهش یابد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، در گزارش این اداره از دورنمای کوتاه مدت انرژی که در روز سه شنبه منتشر شد پیش بینی می شود قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت در 2020 برابر با 29.34 دلار در هر بشکه باشد که 23 درصد نسبت به پیش بینی ماه مارس پایین تر است. این اداره همچنین پیش بینی قیمت نفت خام برنت را 24 درصد پایین آورد و 33.04 دلار در هر بشکه اعلام است.

 اداره اطلاعات انرژی آمریکا انتظار دارد تولید نفت خام این کشور در سال جاری میلادی 11.76 میلیون بشکه در روز باشد که 9.5 درصد نسبت به پیش&undefined;بینی قبلی پایین تر است. این اداره تولید نفت خام آمریکا را در 2021 حدود 13 درصد پایین&undefined;تر و 11.03 میلیون بشکه در روز پیش بینی می کند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر