کد خبر 397195

مالکان بیش از یک خودرو بخوانند!

زمزمه تخصیص بنزین به کد ملی

اخبار رسیده به اقتصاد آنلاین حاکی از آن است که در آینده نه چندان دور سهمیه بنزین فقط به کد ملی افراد تخصیص یافته و بر این اساس فقط یک پلاک از مالکان چند خودرویی، سهمیه ۶۰لیتری در ماه خواهد داشت.

به گزارش اقتصادآنلاین، سه روز پس از شروع سهمیه بندی بنزین و در تاریخ 28 آبان، در گزارش برخی خبرگزاری ها اشاره شد که بر اساس گفته مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، در آینده نزدیک سهمیه بنزین کسانی که چند خودرو دارند حذف می شود و فقط یک خودرو تحت مالکیت هر فرد، سهمیه بنزین خواهد داشت.

ولی روز بعد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی این موضوع را تکذیب و طی انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: برخی اخبار منتشر شده درباره تخصیص سهمیه سوخت به یکی از خودروهای مالکان دارای چند خودرو صحت نداشته و سهمیه سوخت فعلا به کارت سوخت تمامی خودروها تعلق می گیرد و تاکنون سیاست دیگری به این شرکت ابلاغ نشده است.

اما شنیده ها حاکی از آن است که اقدامات اجرایی شدن تخصیص سهمیه بنزین به کد ملی افراد در حال بررسی و پیگیری بوده و در آینده نزدیک سهمیه بنزین فقط به هر کد ملی تخصیص یافته و یک خودروی مالکان چند خودرویی  سهمیه 60 لیتری بنزین در ماه خواهد داشت. در نتیجه صاحبان چندین خودرو، در آینده نه چندان دور منتظر حذف سهمیه بنزین 1500 تومانی خودروهای مازاد خود باشند.

 

بیشتر بخوانید
آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری