کد خبر 394781

برای دریافت بنزین سوپر از کارت جایگاه‌دار استفاده کنید

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: برای استفاده از بنزین سوپر حتما از کارت جایگاه‌دار استفاده شود، کارت سوخت شخصی برای دریافت بنزین سوپر غیرفعال است و باید حتما از کارت جایگاه استفاده شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، فاطمه کاهی با اشاره به آخرین وضعیت عرضه سوخت در جایگاه‌ها بعد از اعلام افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین اظهار داشت: قبل از بامداد روز جمعه که سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین اعمال شد تمامی تیم‌های عملیاتی و سوخت‌رسانی ما در حال آماده‌باش بوده، بنابراین هیچ کمبودی در جایگاه‌ها نبود و همه تمهیدات لازم اندیشیده شده بود.

وی افزود: شرکت ملی پخش فرآورده در آماده باش کامل است و جایگاه‌های عرضه مدام کنترل و بازرسی می‌شود و از هیچ بابت مشکلی نیست.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: سقف سوخت‌گیری با کارت جایگاه‌دار به روال قبل و 60 لیتر بازگشته است.

وی در ادامه تاکید کرد: برای استفاده از بنزین سوپر حتما از کارت جایگاه‌دار استفاده شود، کارت سوخت شخصی برای دریافت بنزین سوپرغیر فعال است و باید حتما  از کارت جایگاه استفاده شود.

کاهی یادآور شد: مشکلی هم برای عرضه بنزین سوپر وجود ندارد و این سوخت به اندازه کافی در جایگاه‌ها موجود است.

بر اساس این گزارش، از ساعت صفر روز جمعه (24 آبان‌ماه) سهمیه‌بندی بنزین برای همه وسایل نقلیه بنزین‌سوز آغاز شد و  قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای هر لیتر 1500 تومان و قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای به ازای هر لیتر 3 هزار تومان و قیمت بنزین سوپر هر لیتر 3500 تومان تعیین شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر