کد خبر 384636

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

تاکید زنگنه بر عدم توقف صادارت نفت/ جان بولتون حقوق‌بگیر منافقین است

مخالفان ایران در تلاشند تا وانمود کنند که تحریم ها در قطع کامل صادرات ایران موفق بوده است اما وزیر نفت تاکید کرد تحت هیچ شرایطی صادران نفت ایران متوقف نخواهد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، وزیر نفت در بیستمین نشست تخصصی فرماندهان بسیج صنعت نفت با تاکید بر اینکه شرایط کنونی کشور، شرایط خطیری است که باید با تدبیر و مقاومت و به یاری خداوند از این شرایط عبور کنیم گفت: آنچه در شرایط کنونی در جریان است یک جنگ تمام عیار و کامل است؛ تنها فرقش با جنگ تحمیلی هشت ساله این است که ‌ما در ظاهر شهید و جانباز نداریم، اما فشارهای اقتصادی به مراتب از دوران جنگ بیشتر است.

وی در ادامه افزود: دشمنان تاریخی ما دو سال پیش با تحلیل‌های اشتباه و خیال خام‌شان به این تصور رسیدند که زمان ضربه نهایی به جمهوری اسلامی ایران فرا رسیده است.

زنگه همچنین گفت: منافقین، اسرائیل و برخی کشورهای همسایه محرکان اصلی حاکمان کنونی آمریکا در این مسیر بودند. آقای جان بولتون سخنگو و حقوق‌بگیر منافقین بوده است. وی تاکید کرد: تحریم‌کنندگان شوخی می‌کنند که تحریم‌ها علیه نظام‌ و حکومت است بلکه علیه تک‌تک مردم و ملت ایران است. کسی دلش به حال ملت ایران نمی‌سوزد.

نفت در خط مقدم جنگ اقتصادی است و کسی جلوتر از ما در این جنگ نیست، زیرا اگر نتوانیم نفت تولید کنیم و بفروشیم در کشور اختلال ایجاد می‌شود.

وزیر نفت بیان داشت: دشمن از ابتدا گفت می‌خواهد صادرات نفت ایران را به صفر برساند، اما با فداکاری کارکنان و مدیران هرگز چنین هدفی محقق نشده است و به امید خدا نخواهد هم شد. زنگنه ادامه داد: شهادت می‌دهم همکارانی که در این بخش‌ها کار می‌کنند با همان فداکاری رزمندگان دوران اوج جنگ کار می‌کنند. من این فضا را حس می‌کنم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری