{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 284349

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام(ره) گفت: سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیارد ریالی برای انتقال آب به این شهر به منظور توسعه بخش های مختلف شهر فرودگاهی در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش اقتصادآنلاین، شهرام آدم نژاد افزود: فراخوان عمومی برای احداث نیروگاه 10 مگاواتی خورشیدی نیز در این شهر فرودگاهی صادر شده تا با همکاری وزارت نیرو این نیروگاه در شهر فرودگاهی امام(ره) احداث شود.
آدم نژاد افزود: شهرفرودگاهی که قرار است مرکز تلاقی اقتصادی باشد، نیازمند دفتر تجاری است و در مدت زمانی که مسافر در این فرودگاه حضور دارد باید وسایل ارتباطی همچون نمابر(فکس)، ایمیل و اینترنت در اختیار داشته باشد.
وی اضافه کرد: بار مسافران یکی از معضلات است و اکنون اقداماتی در دست اجرا قرار دارد تا فرآیند‌های ورود و خروج تسریع شود؛ پیش از این بیش از یک ساعت و 40 دقیقه از قرارگیری هواپیما در جایگاه تا خروج بار در فرودگاه به زمان نیاز داشت و اکنون به کمتر از یک ساعت رسیده و امکان اینکه باز کاهش یابد، وجود دارد.
آدم‌نژاد گفت: بر اساس نظام ASQ (نظام ارزیابی کیفیت عملکرد) دستورالعملی برای تسهیل جابجایی بار مسافران تهیه شده و پیش بینی می شود تا مردادماه امسال معضل بار در فرودگاه امام(ره) حل شود.
شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در 35 کیلومتری جنوب تهران قرار دارد و سالیانه بیش از هشت میلیون نفر مسافر برای انجام پروازهای بین المللی از این فرودگاه استفاده می کنند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری