{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 165546

وزیر نیرو گفت: امروز در توسعه برق و انرژی توجه به اولویت‌های آینده و تفکر درازمدت باید از اصول مدیریت صنعت برق باشد و مدیران حوزه برق می‌بایست از این تفکر که دائماً بایستی به‌دنبال امور روزمره و برنامه‌های کوتاه‌مدت بود، فاصله بگیرند.

حمید چیت‌چیان در جمع مدیران ارشد برق کشور اظهار داشت: مجموعه مدیران وزارت نیرو به‌ویژه در حوزه برق می‌بایست از این تفکر که دائماً بایستی به‌دنبال امور روزمره و برنامه‌های کوتاه‌مدت بود، فاصله بگیرند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، وی افزود: در حال حاضر، تفکر درازمدت از اصول مدیریت در جهان توسعه یافته شده و ما نیز می‌بایست در تصمیم گیری‌های خود این اصل را همواره مدنظر داشته باشیم.

وی تصریح کرد:  امروز در بحث توسعه برق و انرژی توجه به اولویت‌های آینده از جمله توسعه حمل و نقل برقی، تأمین نیاز کل انرژی مصرفی ساختمان‌ها از صنعت برق و همچنین بحث ذخیره سازی انرژی و ... از جمله برنامه‌های درازمدت و مؤثر برای توسعه این صنعت است.

چیت‌چیان ادامه داد: مشغولیت به امور روزمره و حل مسائل روز همچون تامین پیک تابستان مسلماً بسیار مهم است، اما چیزی که باعث روند صعودی صنعت برق در طولانی مدت خواهد شد، توجه به روندها و تکنولوژی‌های آینده در این صنعت است.

وزیر نیرو در پایان گفت: حرکت نکردن به سمت روندهای پیشرو موجود در این صنعت، باعث خواهد شد تا تحول بنیادی در این صنعت صورت نگیرد و آنچنان که باید اقتصاد مقاومتی در این صنعت شکوفا نشود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری