کد خبر 511749

یک مقام مسئول خبر داد؛

پرداخت مطالبات معوقه معلمان البرزی

معوقه شهریورماه معلمان البرزی به زودی پرداخت می‌شود

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان البرز گفت: حقوق 15 روز معوقه معلمان استان البرز به زودی پرداخت خواهد شد.

رحمان درکی، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان البرز، با اشاره به  سامانه«بکفا» که برای صدور ابلاغ نیروهای آموزش و پرورش طراحی شده است، گفت: این سامانه به منظور استفاده نیروهایی که تازه مشغول به کار شده اند (یعنی نیروهای ماده ۲۸ که قرار بوده از اول مهرماه سال جاری شروع به کار کنند) طراحی و راه‌اندازی شده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان البرز بیان کرد: با توجه به شرایط کرونایی و شیوع بیماری کرونا در حال حاضر امکان بهره گیری از این سامانه و صدور ابلاغ وجود نداشته است؛ از ظرفی مقرر شده بود که مدارس از 15 شهریور بازگشایی شوند.

وی با بیان اینکه مدیرکل آموزش و پرورش پیگیر واریز حقوق 15 روز شهریور معلمان است، افزود: با پیگیری‌هایی که صورت گرفته است، حقوق 15 روز شهریور معلمان به زودی واریز خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • س حیدری
  ۰ ۰

  سلام پس استان زنجان چی مگه معلمان سراسر کشور از ۱۵ شهریور تدریس نکرده اند این چه یک بام ودو هوایی است لطفا مسولان پاسخ دهند

 • علی
  ۰ ۰

  حالا وزیر در خصوص اطلاع رسانی ساکت شد افتاد دست روسای مناطق ......ای معلم چقدر باید تا کی ......

 • بنده خدا
  ۰ ۰

  حقوق 15 شهریور یعنی چی؟ از مهر تا اسفند 99 مانده