برگزاری سومین جلسه فوق العاده دولت برای رسیدگی به لایحه برنامه هفتم / اصلاحات ساختار بودجه بررسی شد

برگزاری جلسات فوق‌العاده دولت در سه نوبت برای رسیدگی به لایحه برنامه هفتم توسعه کشور برای دومین روز ادامه یافت.

برگزاری سومین جلسه فوق العاده دولت برای رسیدگی به لایحه برنامه هفتم / اصلاحات ساختار بودجه بررسی شد

به گزارش اقتصادآنلاین، جلسات فوق‌العاده هیات دولت به منظور رسیدگی به برنامه هفتم توسعه کشور، روز سه‌شنبه نیز در سه نوبت به ریاست سید ابراهیم رییسی رییس جمهور برگزار شد و موادی از این لایحه مورد بررسی قرار گرفت.

بررسی سند برنامه هفتم توسعه با پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه از روز یکشنبه ۲۱ اسفند ماه در دولت کلید خورد.

همچنین هیات دولت روز دوشنبه ۲۲ اسفند ماه در دومین جلسه فوق‌العاده بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه با تطبیق این لایحه با اسناد بالادستی و سیاست‌های کلی نظام ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب و بیانیه گام دوم، بر رویکرد توجه به عدالت و پیشرفت، رفع محرومیت و اقتصاد مقاومتی در این برنامه تاکید کردند.

هیات دولت در دومین جلسه فوق‌العاده بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه کشور که به ریاست سید ابراهیم رییسی برگزار شد، پیش‌نویس احکام موضوعات کلیدی برنامه هفتم شامل کلیات و احکام انتظام بخشی مالی عمومی دولت و همچنین اصلاحات ساختار بودجه کشور را مورد بحث و بررسی قرار داد.

اعضای هیات دولت با تطبیق لایحه برنامه هفتم توسعه با اسناد بالادستی و سیاست‌های کلی نظام ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب و بیانیه گام دوم، بر رویکرد توجه به عدالت و پیشرفت، رفع محرومیت و اقتصاد مقاومتی در این برنامه تاکید کردند.

با دستور رییس جمهور هیات دولت، روزانه در سه نوبت صبح، بعد از ظهر و شب به صورت فوق‌العاده برای بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه تشکیل جلسه می‌دهد.

مجلس شورای اسلامی پانزدهم اسفند با پیشنهاد دولت، قانون برنامه ششم توسعه را تا زمان تصویب برنامه هفتم، حداکثر برای ۶ ماه تمدید کرد تا دولت مهلت کافی برای تدوین برنامه هفتم را داشته باشد.

ارسال نظر
ارسال نظر