واکنش خاندوزی به حاشیه های نشست خبری دیروز

وزیر اقتصاد گفت: در حال اصلاح میراث ۱۰ سال گذشته هستیم.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، احسان خاندوزی در حاشیه جلسه امروز هئیت دولت در جمع خبرنگاران در واکنش به حاشیه ایجاد شده درباره سوال خبرنگاری در نشست خبری روز گذشته خود، اظهار کرد: سوال در مورد مسأله حکمرانی اقتصادی بود که به تفصیل در مورد آن صحبت کردم و طولانی ترین پاسخی که داده شده مربوط به حکمرانی اقتصادی بود. من به تفصیل به آن خانم پاسخ دادم چه اتفاقی در حکمرانی اقتصادی در یک سال و نیم گذشته رخداده است.

وی ادامه داد: با وجود فشارهای داخلی و خارجی که وجود دارد، میراث ۱۰ سال گذشته را قدم به قدم اصلاح می کنیم. متاسفانه شیطنت کردند و عبارت اول را رسانه ای کردند.

خاندوزی همچنین در خصوص تفکیک حساب‌های تجاری و شخصی گفت: بانک مرکزی اعلام کرده که این کار انجام شده و گزارش آن را داده است که ۸/۵ میلیون حساب انجام شده است.

منبع: ايسنا
ارسال نظر
ارسال نظر
  • ناشناس
    ۰

    فساد اصلی فریب و وعده دروغه، چه پاسخی دارید به مردمی که ارزش پول هایشان تحت مدیریت شما نصف شده،مسلمان کسی است که مردم از دست او در رنج و عذاب نباشند نه اینکه هر روز سرمایه سالها کارشان ، را بی ارزش می کنید و درد و رنج مضاعف به مردم تحمیل می کتید چه شد کاهش تورم، بازگشت اعتبار به ریال